Случка в кафенето с детски кът

  • 2 747
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
За това че ти е посегнала на детето, определено съм ужасена, наистина е трябвало да извикате полиция! А за обслужването в заведението е ясно, че единственото наказание за такива е да не им се посещава. Все пак това им е бизнеса и ако така прогонят повечето си клиенти няма да изкарат дълго. В крайна сметка ако повечето хора престанат да се примиряват с подобно "обслужване" по заведенията и спрат да посещават,може би нещата бавно ще започнат да се променят. За съжаление в България сферата обслужването в почти всички заведения, хотели и всякакви други частни фирми където се работи с клиенти е под всякакаква критика. Повечето хора обаче се примиряват и си казват:"навсякъде е еднакво, хайде пак ще се ходи там нищо че е гадно, просто няма къде другаде ".  #Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
аз бих набила собственичката. Пред всички. С крясъци и истерии.
Не одобрявам такова поведение пред деца.  Замисля ли се някой малките какво биха си помислили?

И аз не одобрявам такова поведение. Детето ми е най-важно, но някой да му посяга, то да се крие ужасено зад ръчички...повярвай, познавам се добре за да си мисля, че бих извикала полиция...та те са такава карикатура, а и сигурно са братовчеди със собствениците. Да не говоря, че децата копират родителите си и ако поведението им стане победоносно, следващият път те ще удрят така. Агресията не води до нищо добро, но остане ли безнаказана, нараства лавинообразно. В случая, по описанието, не мисля, че разговорът ще има полза Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт