Търся мнения за д-р Драгнева от Бургас и д-р Попов от Поморие!

  • 4 647
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте мили мами!Вече няколко дни чета с огромен интерес написаното от вас.Бременна съм в трети месец и посещавам д-р Драгнева от Бургас,но след като разбрах за лошите условия в бургаското родилно и чух добри отзиви за поморийското и д-р Попов,съм раздвоена при кой лекар да ходя и къде да родя.Моля всички с мнение по въпроса да ми пишат.Ще съм ви благодарна за всякакви мнения и препоръки. 

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Чувала съм много добри отзиви за д-р Попов. Защо не отидеш при него и не си изградиш сама мнение - мисля, че твоето впечатление ще е най-важно. За "чудесата" в Бургаската болница сигурно романи могат да се напишат, за поморийската не знам.

# 2
  • Мнения: 1 975
Аз ходех при Драгнева на частно и бях доволна докато не родих. На 18.07. бях на преглед при нея и тя ми каза, че скоро няма да родя и най-вероятно ще пренося / термина ми беше за 07.08/Драгнева ни каза, че бебчето е по-малко с около 1 седмица в развитието си . Но на 19.07. вечерта ми изтече водата, започнаха контракции и на 20.07. в 9:00h родих бебка. Като излезе и плацентата д-р Ковачева каза, че не е развита и бебето не е можело да се храни и добре, че се е родила толкова рано, защото...... не ми се мисли. Това е можело да се види при прегледа и имало лекарства, които можело да пия, но е трябвало някой да го разбере. А причината за неразвитата плацента е боледуване в началото на 2-я месец и хапове

# 3
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Мога да ти препоръчам горещо Попов. Peace Той е невероятен и като лекар и като човек,а също така и ако не се лъжа завеждащ отделението.Аз винаги ходя при него,но не по ЗК ,а на частно.За самата болница в Поморие нищо не мога да ти кажа защото нямам впечатления.Д-р Драгнева не ми е сред фаворитите имам лоши спомени от посещения при нея/за това и ходя при Попов/.Но както ти е писала Тanya_79 отиди при него и сама си изгради мнение.Мисля че няма да съжаляваш.Малко трудно се прави връзка с него.Ако имаш нужда от инфо и координати за Попов пиши ми.Лека бременност

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
и аз съм чувала много хубави неща за Попов от моя приятелка поморийка

# 5
  • Мнения: 229
Аз раждах при Драгнева в Бургас и съм много доволна.
Водих се рискова и задължително трябваше да родя секцио.
Точно Драгнева видя на видеозона, че малката е много едра и изтегли датата на секциото 18 дни преди термина. Малката се роди 4250 и 54 см. Не ми се мисли ако чакахме термина колко щеше да стане.
В родилното непрекъснато идваше да ме наблюдава и беше много внимателна.
И  при Попов съм ходила, и той е много внимателен, но не можа да ми помогне за проблемите които имах.
За отделението в Бургаската болница и аз бях чувала само лоши неща, но аз от престоя си в болницата нямам оплаквания - не е лукс но при нас поне беше чисто. А и толкова бях щаслива, че другите неща бяха без значение.
Лека бременост!  bouquet

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 710
аз също бях при Драгнева, и аз като galiq 82 бях доволна, докато настъпи времето за раждане. Даде ми хапчета за задържане, а имах 2 см разкритие, ама имаше няколко почивни дни и как тя щеше да си изпусни парите.  Изпусна раждането, защото беше в частния си кабинет и като дойде не пожела да ме зашие. Вдигна скандал и си замина.

# 7
  • Мнения: 601
   Аз направих голяма грешка,че родих в бургаската болница,макар да бях с уговорка и с епидурална упойка ,вярвай ми не бих повторила никога ooooh! Не се учудвам и за тази Драгнева Whistling

Общи условия

Активация на акаунт