Желирани бонбони "HARIBO" и зелено ако?

  • 6 994
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 403
Случвало ли се е при някое детенце?
До сега не е яла подобни неща, но вчера са й дали на площадката и днес акото е с подобен на този цвят  Confused


Педиатърката ни е следобяд на работа, а личния й телефон дава някакво съобщение за технически проблем  Confused отделих малко, ако реши да й пуска изследване, но ще се побъркам до тогава.
Няма слуз и кръв, нормална консистенция, само едно изхождане за днес, жизнена е, не я боли нищо, има апетит ...
Възможно ли е да е от бонбоните?

# 1
  • Мнения: 619
Просто не яжте тези неща!!!!

# 2
  • Мнения: 46 403
Просто не яжте тези неща!!!!

Ами тя е на 2 г. и не съм давала, почерпили са я навън, никога не съм си и мислила да купувам, но в момента вече е факт, ако не е от тях, значи има друг проблем, затова питам  Confused

# 3
  • Мнения: 1 329
Ако са били зелени бонбоните е напълно възможно.Ако не са били, не вярвам от няколко бонбоба да и стане зелено акото.То също понякога става такова от сладолед или ако се яде храна с този цвят: зелен фасул, грах , марули и т.н.
не смятам че имаш място за притеснение.

# 4
  • Мнения: 2 274
   На моя син му се е случвало да е зелено, но по-тъмно, ако е ял зеленийки - зелена салата, спанак, коприва и т.н.! Иначе на възрастта на София не е ял такива бонбони и незнам дали може да стане така от тях  newsm78!

# 5
  • Мнения: 46 403
... То също понякога става такова от сладолед ...

Яде вечерта, но понеже яде за втори път и първия нямаше последици, го изключих от заподозрените  Confused благодаря ти, ще го имам предвид като говоря с лекарката   bouquet

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мисля, че е от бонбоните. Вярно, че има оцветители в тях, но чак пък толкова...
Сигурна съм, че не е нищо сериозно, и следващият път ще се изходи нормално Peace

# 7
  • Мнения: 46 403
Говорих с педиатърката, според нея е от бонбоните, каза да очаквам и следващото изхождане да е такова  Tired
А цветът е много нетипичен, затова и аз съм склонна да мисля, че е от бонбоните, все едно съм сложила оцветител за латекс ooooh!

# 8
чак пък от една бонбона?

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре де, тези бонбони ежедневно се консумират от много деца. И моите са яли, аз също, и то в промишлени количества, но без подобен резултат.
Аз знам, че изпражненията стават зелени, когато се окислят.

# 10
  • Мнения: 46 403
хана, дъщеря ми не е от децата, които се задоволяват с една, доста си е хапнала  Laughing

Добре де, тези бонбони ежедневно се консумират от много деца. И моите са яли, аз също, и то в промишлени количества, но без подобен резултат.
Аз знам, че изпражненията стават зелени, когато се окислят.

Не знам, това каза педиатърката  Confused нямам никаква представа  ooooh! А от какво се окисляват  Confused

# 11
  • Мнения: 14 654
егати цвета!!!
има едни зелени жаби на харибо. ако е хапнала повече от тях сигурно може да се оцвети така. на цецо не му ставало такова зелено акото от харибо, но пък аз не давам по много наведнъж

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рая имаше един период като бебе, когато бяха все зелени. Тогава четох, че се получава от действието на кислорода. При изкуствено хранените деца придвижването им през червата става по-бавно и променят цвета си.

# 13
  • Мнения: 3 322
За бебетата - стават такива когато им е студено. Но тя е голяма . Щом е весела и не се оплаква изчакай следващия път. Може комбинацията с бонбони и сладолед да и е дашла в повече. А много ли бонбони е изяла??

# 14
  • Мнения: 46 403
... А много ли бонбони е изяла??

Аз не бях с тях навън, според мъжа ми поне 6 е изяла, били са големички- динозаври  Tired

Сега ще звъня и на една друга педиатърка, да видим тя какво ще каже ...

Общи условия

Активация на акаунт