а галка от каризма иска бебе...

  • 876
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
галчето иска да има деца,но не от донор, а от мъж от плът и кръв ooooh!по интервюто се разбира,че е на такъв етап от живота си, в който харесва мъже...не била приятелка все още с деси тенекеджиева-така да се каже още я тества в.много време и трябва да прцени хората.добре,че мъжо няма такава приятелка,че току-виж ме разбрали що за стока съм Joy Joy Joyза биг брадър-обичайното,наслушахме се как не е предполагала,че в къщата ще бъдат такива особи и как е била с други очаквания.
P.S.ами четох й интервюто и реших да го споделя с вас Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 5 539
Кво интервю, кви пет лева? #Crazy

# 2
  • Мнения: 1 165
ами нали е клюкарник тука...всякакви глупости може да си пишем Joyщом другите могат искам и аз ! Mr. Green
P.S.четох го в новия брой на сп.ева

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 16:00 от зайко

# 3
  • Мнения: 14 472
ми понеже пише, че нали тук е клюкарник и всеки може да си пише каквото иска, и понеже се спомена списание ева включвам се и аз:
тая ева как може в августовски брой да ми пишат за бански и плаж??!! по цял свят август изкарват есенни колекции и се пише само за есенните тенденции, те още ги мятат морските вълни. все едно юни месец да пишат:великденски украси и пролетно настроение.
ей затуй не си я купих тая ева. галка от каризма с грозната рокля на корицата ме разубеди окончателно. и без това нямаше да й чета интервюто, щото ми е лигава макар че съм фен на каризма

# 4
  • Мнения: 10 983
Всяка година августовският брой на EVA е най-тънкия и скучния от всички Shocked
А за банските  #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Ама някакъв мъж има ли, или просто иска да роди бебе? Много ми е странно това, според мен естествено е да искаш дете от някой определен човек, а не просто дете... Галка, освен, че е лигла, ме дразни с това, че се опитва да е оригинална и странна, обаче не е достатъчно артистична  Confused

# 6
  • Мнения: 1 165
Ама някакъв мъж има ли, или просто иска да роди бебе Confused
да,имала човек до себе си ,но и него ище го проверявала...ох,много мнително туй девойче Sick
Галка, освен, че е лигла, ме дразни с това, че се опитва да е оригинална и странна, обаче не е достатъчно артистична  Confused
абсолютно! newsm10освен това ми напомня на една моя също толкова превзета позната и ми става лошо,която и от двете да видя #2gunfire
Всяка година августовският брой на EVA е най-тънкия и скучния от всички Shocked
А за банските  #Cussing out
ами сигурно август повечето излизат в отпуск, знам ли...а и моето лично мнение е,че относно информацията им за модните тенденции винаги са ми някак скучни и неползотворни

# 7
  • Мнения: 495
много ми е лигава тая, даже това "Галка" ме дразни Sick

# 8
  • Мнения: 765
И защо да не иска бебе ? И защо да не тества мъжа ? Ако повече жени "тестваха" предварително щяха да си спестят доста разочарования и ние нямаше да четем една голяма част от сълзливите теми тук . Не виждам нищо лошо да си взискателен - говорим за дете все пак .

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
И защо да не иска бебе ? И защо да не тества мъжа ? Ако повече жени "тестваха" предварително щяха да си спестят доста разочарования и ние нямаше да четем една голяма част от сълзливите теми тук . Не виждам нищо лошо да си взискателен - говорим за дете все пак .
Ама никой няма против желанието и за бебе... Виж, това за тестването на мъжа звучи много нагласено и неестествено. Нормално е  да има период на опознаване и напасване на нова двойка, обаче в никакъв случай не бих го нарекла тестване - много грубо звучи.
Представи си да разбереш, че мъжът ти те тества за нещо - няма ли да ти стане кофти?

Общи условия

Активация на акаунт