възможно ли е в 11 седм. да няма сърдечна дейност

  • 1 680
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
много съм притеснена защото уж всичко вървеше наред и сега изведнъж в 11 седм. доктора казва няма сърдечна дейност трябва да те кюртирам

# 1
  • Мнения: 11 003
А не ти ли каза защо ще те кюртира ?
За кухо яйце ли става дума или има друг проблем  Sad

# 2
  • Мнения: 38
каза ми че няма сърд. дейност не кухо яйце защото имаше сърдечна дейност преди 10 дни

# 3
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Все пак отиди и при друг!
Стискам ти палци!  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Иди и при друг лекар. Стават и грешки. Никога не разчитай само на едно мнение. Стискаме палци все пак доктора нещо да не е довидял.

# 5
  • Мнения: 38
благодаря ви момичета за подкрепата утре ще ходя при друг

# 6
  • Мнения: 1 353
Мила каквото и да стане не го приемай за нещо трагично-всичко се случва.Мисля че вероятността да е станала грешка е минимална но все пак трябва да отидеш и да чуеш мнение на друг спецеалист.Аз преживях един спонтанен аборт и не казвам че не е лошо но все пак природата си знае работата.Дано не те разстройвам с това което пиша но всичко се нарежда -и всяко зло е за добро.Четох на някъде че до 12 седмица организма на жената решава "за" или "против"плода.Стискам палци все пак да е станала грешка и всичко да е ОК Praynig

# 7
  • Мнения: 38
аз имам син на 7г. и много исках още едно дете, преди една година имах спонтанен аборт и не ми се искаше пак да се случва, но божа работа

# 8
  • Мнения: 1 353
Да точно така е наистина е божа работа -утре пиши за да кажеш мнението на другия лекар.Успех  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 603
аз съм бременна в 28 г.с. Когато установиха бременност имах близнаци, бях  в 10 или 11 г.с. В последствие единия зародиш спря развитието си и съответно неговата сърдечна дейност също и така моята бременност продължава само с едно дете. Дай Боже всичко да е наред  с него. Но от моя доктор знам че този зародиш чиято сърд. дейност спря ще се резорбира в организма ми и затова нямам проблем с бременността. Кюртаж ще има при всички случаи, но след като родя, за да се махне сакчето на бебето и разни остатъци които не са се резорбирали.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Кураж, мила!!! Дано доктора греши!!!

# 11
  • Мнения: 38
Мислиш ли че и при мен може да са били близнаци досега никой не се е съмнявал

# 12
  • Мнения: 603
за да са близнаци трябва да имаш 2 сърдечни дейности.

# 13
  • Мнения: 38
каквото е това е

# 14
  • Мнения: 595
иди при друг лекар и искай вагинален УЗ
така една моя позната щяха да я кюртират а тя си има вече 2 год дете Peace

Общи условия

Активация на акаунт