Как се хранят децата ви в тази жега?

  • 1 671
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 425
Ами и ние сме в момента предимно на плодове и зеленчуци и сокове.А също и в промишлени количества ЦАРЕВИЦА. eatНо по-добре така от една страна ,да се пречистят малко организмите им от месищата ,които изяждат през зимата. Party Party

# 31
  • Мнения: 696
Храни се нормално, когато му се яде си хапва, когато не е гладен -  яде по-малко. Жегата май не му се отразява много.

# 32
  • Мнения: 603
ами и двамата се хранят добре-май на тях не им действа жегата,но като гледам и ние с тате не си поплюваме Embarassedвсеки ден по две манджи готвя+сухите неща,сандвичи,плодове и др.

# 33
  • Мнения: 990
И при нас жегата се отрази върху апетита ! Пие само мляко ,вода и сокове на всичко останало се мръщи!

# 34
  • Мнения: 641
Предимно "тантоль", разбирайте таратор Laughing, и праскови. Готвено много рядко хапва до половин бурканче от пюре, предпочита зеленчукови супи.
Ами и ние сме в момента предимно на плодове и зеленчуци и сокове.А също и в промишлени количества ЦАРЕВИЦА. eatНо по-добре така от една страна ,да се пречистят малко организмите им от месищата ,които изяждат през зимата. Party Party
Оооо дааа и царевица на корем!
В общи линии яде по-малко, но аз и предлагам по-начесто и в крайна сметка докарваме задоволителен резултат.

Тайна, недей да готвиш (или само супичка), предлагай сирене с доматки, плодове, киселото мляко у нас върви на поразия Laughing.
За храненето на сила: говори с родителката, ще травмира детето за цял живот! От такова захранване-хранене мъжът ми НЕ яде: кисело мляко, сирене, яйца и повечето зеленчуци!

# 35
  • Мнения: 356
       Ако изяде 1/2 филия хляб на обяд ще кажа, че туй дете е преяло. Много малко се храни, само течности пие, но при нас няма начин да му сложа нещо насила в устата. Ще го изплюе ...

# 36
  • Мнения: 3 360
Малката има завиден апетит-тя освен "дай,дай,дай.."нищо друго не знае hahaha Laughing.А каката по принцип си е злояда,а сега пък  в горещините още повече.Само таратор иска и нищо друго Confused

# 37
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
докато прочетох тук какво сте написали наистина се притеснявах, че моето дете не иска нищо готвено да яде, по-скоро нищо с лъжица, караме на плодове, част от филийка, краставици, маслини, на обед само шише с АМ изпива и заспива. дано като захладни да се оправят нещата, че ми се струва доста кльощава в сравнение с другите деца на нейната възраст.до скоро ядеше малко, но поне ядеше готвена храна, а напоследък голямо плюене и махане с ръце пада.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние сме по следната схема 24ч. в денонощието на кисело или прясно мляко, редувам ги, нищо друго не хапва чат пат супа и  който също е с мляко /основната/ ни храна, не го насилвам ако иска да яде, ако не да си смуче млякото, не го насилвам.
А хапва и варени зеленчуци покрай мен аз много обичам сега лятото това да си хапвам  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 8 917
Моя внук на две години отказва от две седмици да яде каквото и да било готвено. Дай му мляко - кисело и прясно, сокове, вода, домати , сирене , кашкавал, краставици, диня  от време на време някой кремвирш.  Всеки ден му готвя - супа и манджичка и все различни и на другия ден ги изяждат кучетата. Вече откачам.

При нас, слава Богу, няма промяна относно апетита - т.е. хапва си от всичко както и преди Grinning Не знам какво да те посъветвам - освен, че детенцето само си преценя какво и колко да хапва newsm78

# 40
  • Мнения: 1 520
Същото, което описваш е на почит и у нас в жегите. Не се притеснявам, защото съдя и по себе си колко съм гладна в жегите. Детенцето е здраво, има енергия за игрите и мисля че само правилно ме насочва от какво има нужда. Аз даже го отписах от кухнята сега в жегите. Не наблягам на готвенето. Мисля  че с идването на есента ще дойде и апетита. Peace

# 41
  • Мнения: 3 663
храни се наполовина спрямо преди
плодове, краставици, чушки и кисело мляко.. май това основно.. и манджа понякога, но рядко яде такава с мръвки

# 42
  • Мнения: 3 537
Моята е на 2г. и се храни както обикновенно.Не намирам разлика.Само пие много течности заради жегите. Grinning

# 43
  • Мнения: 1 370
Определено има разлика. Няма почти никакъв апетит, набляга на течностите

# 44
  • Мнения: 465
Както повечето мами и аз се присъединявам  Peace определено разлика има малката пак си хапва и опитва от всичко на най-набляга на млякото и соковете много повече от обикновено Hug

Общи условия

Активация на акаунт