Отговори
  • Мнения: 5 370
Момичета, днес реших да се правя на жена и си облякох един разкошен летен костюм с ПОЛА....щото от дънки ми беше додеяло. Обаче-познайте какво ми се случи. Докато се прибера пеш от офиса-а това са 20-25 минути пеш-ми се получи едно абсолютно грозно и болезнено протъркване....между бедрата. И сега местата са зачервени и болезнени....пак ли панталоните да обувааааамммм Cry
Дайте акъл с какво да туширам проблема, плс. Praynig

# 1
  • Мнения: 2 550
Бебешко олио  Peace
Може да си го носиш и в чантата и ако "засъхне"  Mr. Green, пак да се намашеж.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 845
Аз ползвам бебешка пудра.Също и за под гърдите,защото съм с голям бюст и се потя.

# 3
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Едва ли мога да ти дам съвет за проблема, но мога да ти кажа че и аз съм така.
Именно заради това не нося поли.
Но можеш да се намажеш с талк примерно. Peace

# 4
  • Мнения: 147
Ми аз като обличам пола в тия жеги, преди да я облека, хубаво си намазвам вътрешната част на бедрата с талк и нямам проблеми  Peace

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 710
може и с детско кремче да се намажеш newsm10

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Освен бебешко олио може да се мажеш с вазелин, а също и да си намериш подплата от онези подвижните - има  с крачоли. Май по пазарите ги продават - черни, бели и телесни.

# 7
  • Мнения: 5 370
Освен бебешко олио може да се мажеш с вазелин, а също и да си намериш подплата от онези подвижните - има  с крачоли.
Ако знаеш и къде има-много ще съм благодарна.
Абе уж не съм слоница абсолютна, поотслабнах, отде ми доде това чудо на главата......... ooooh! ooooh!

# 8
  • Мнения: 22 867
А за да не те боли сега в момента, се правят студени компреси - с кърпа, напоена в студена вода. От време на време я мокриш във водата и пак я слагаш.

# 9
  • Мнения: 2 550
А за да не те боли сега в момента, се правят студени компреси - с кърпа, напоена в студена вода. От време на време я мокриш във водата и пак я слагаш.

Или просто се маже с по-гъст крем. Много помага. Моята кожа е много чувствителна и лесно се изранява и само това ми помага.
Ако има бебешки, от тези старите, здраве ли бяха, невен ли бяха  newsm78

# 10
  • Мнения: 5 140
Не се притеснявай нормално е.
Чат пат и аз като съм с пола ми се случва.
Аз се мажа на Ния с Бейбитан-а, защото е с цинк, който подсушава.

# 11
  • Мнения: 630
Това си ми е патент - аз съм с тесен ханш и закръглени бедра/ ама как се изразих - дебелички са ми крачетата/  и не нося поли. Когато се "претрият"бедрата задължително няколко дни панталони, а за туширане на проблема - детска пудра смесена с малко норсулфазол. Но мисля, че няма да имаш нужда от това - просто забрави за полата за известно време.

# 12
  • Мнения: 2 013
Освен бебешко олио може да се мажеш с вазелин, а също и да си намериш подплата от онези подвижните - има  с крачоли. Май по пазарите ги продават - черни, бели и телесни.

Ау, ами няма ли да е ужасно горещо с такава подплата през лятото?

# 13
  • Мнения: 5 370
Ясно-начи утре ще пробвам новите потници към панталоните, а после-с кремче.
Много благодаря за светкавичните реакции.
П.С. Яд ме е, щото костюмчето ми е на Кенсол и днес обрах точките на работа-ама е на. Rolling Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 923

Ау, ами няма ли да е ужасно горещо с такава подплата през лятото?

Болката от претритото пари повече!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт