За сутиените с банели...

  • 18 805
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
Българските "Финес" не дават такъв дефект. От известно време купувам само тях и вече нямам този проблем. И аз имам проблем с намирането на моя номер (85Е), а откакто ги открих не купувам вече други марки.

Ето сайта им.

# 16
  • Мнения: 3 251
Ползвам марката РИМ  80D.
Краси, снощното разочарование е точно от тази марка
Благодарско, Бъчи, ще ги потърся и тук.

# 17
  • Мнения: 1 081
Аз съм с чашка Е и подгръдна 75, но на Опал няма да си купя, ако ще да е последния сутиен на света!!! Не стига, че са грозни, ами и изработката е толкова калпава, е, ти знаеш вече.  Купувам си на Финес, пробвала ли си. Ще останеш доволна, бъди сигурна! Кройките са много приятни и изработката определено си струва. Не са много скъпи, големите модели са от порядъка на 18-22лв.

# 18
  • Мнения: 2 556
Сутиени си взимам само на Триумф. Обаче аз почти никога не нося сутиен с банел, така че при мен съвсем няма проблеми. Имам почти всичките им модели без банел и 3 с банел, които нямат мръдване, както се казва Wink

Между другото, на всички ли са им толкова удобни банелените сутиени, че навсякъде само такива продават? Като кажа някъде, че искам сутиен без банел и продавачките ме гледат ей така  Shocked и почват да ме убеждават, че никой не носи такива (освен мен  Joy). Накрая вече свикнах да ходя в един магазин и си поръчвам модел от каталога, до 2 седмици ми го доставят. Но не мога да повярвам, че всички други жени по земята държат да са вечно с банел.

# 19
  • Мнения: 696
Аз съм с чашка Е и подгръдна 75, но на Опал няма да си купя, ако ще да е последния сутиен на света!!! Не стига, че са грозни, ами и изработката е толкова калпава, е, ти знаеш вече.  Купувам си на Финес, пробвала ли си. Ще останеш доволна, бъди сигурна! Кройките са много приятни и изработката определено си струва. Не са много скъпи, големите модели са от порядъка на 18-22лв.

Егати печалбата - 100%. Тук, т.е. в магазина им, един сутиен струва около 10-12 лв, независимо от размера. Има комплекти с прашки и бикини за 13.50. А банските им също са много хубави.

# 20
  • Мнения: 1 081
бъчи, предполагам, че във фирмения им магазин е евтино, но във Варна всичко е много по-скъпо. Аз лично си купувам един модел, който се произвежда само в големи номера и струва 19.50. , не е подплатен, няма подложки, само дантела и е много здрав и удобен. Лошото при Финес е, че много рядко може да намериш един и същ модел, изпълнен с една и съща материя, по еднакъв начин. Общо взето правят една партида и после сменят все по нещо. Иначе нямам оплаквания.

# 21
  • Мнения: 696
бъчи, предполагам, че във фирмения им магазин е евтино, но във Варна всичко е много по-скъпо. Аз лично си купувам един модел, който се произвежда само в големи номера и струва 19.50. , не е подплатен, няма подложки, само дантела и е много здрав и удобен. Лошото при Финес е, че много рядко може да намериш един и същ модел, изпълнен с една и съща материя, по еднакъв начин. Общо взето правят една партида и после сменят все по нещо. Иначе нямам оплаквания.

Не съм забелязала, най-много дантелата да е различна. Аз за жалост обикновено мога да си купя само бял или черен и общо взето моделите са едни и същи. Вчера обаче си взех цветен  Laughing

# 22
  • Мнения: 221
аз не си взимам някакви маркови.. но имаше един период, в който всички ми пробиваха не знайно защо.. в момента нямам такива проблеми.. а си купих един за 5-6 лв от един доста евтин магазин за бельо и до сега не е мръднал  Simple Smile надявам се и да не

# 23
  • Мнения: 7 914
Въпреки, че нямам с какво толкова да пълня чашките.. банелите винаги ги махам -  убиват ми! Peace

# 24
  • Мнения: 1 680
Аз нося сутиени сам с банел. Интересна статистика се получи - досега нито един на Триумф не ми е пробил, но нито един български не е останал непробит!!! Даже имам един банел в пералнята, който не можахме да извадим.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352

Между другото, на всички ли са им толкова удобни банелените сутиени, че навсякъде само такива продават? Като кажа някъде, че искам сутиен без банел и продавачките ме гледат ей така  Shocked и почват да ме убеждават, че никой не носи такива (освен мен  Joy).
Същата работа. Аз не нося сутиени с банел и като си поискам модел без, продавачките почват да ме убеждават, че другите били бабешки. Абе бабешки или не - аз с такива се харесвам.  Twisted Evil
Та това е отговора ми - нямам проблеми с банелите, щото не нося такива.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 704
кърмаческият ми сутиен без банели си остана най-удобният ми досега (въпреки, че сега не го изпълвам толкова де) та, ако не намирате сутиени без банели, смело си купувайте кърмачески  Joy

Иначе пробиват тези банели, които нямат силиконче на краищата и са остри и режещи.
Дори съм се пробвала да си слагам силиконче (на банелите!), но пада  Thinking

чекайте да похваля мъжа ми публично- миналата седмица ми подари комплект на Финес, продавачката ги препоръчала като качествена марка. Сега , като прочетох и вашите мнения...явно ще трябва да се постарая довечера....

# 27
  • Мнения: 1 202
На моите сутиени също на някои модели им излизат банелите въпреки , че са на една и съща фирма /Христи/. И като стане това си зашивам сутиена там където е пробила банелата.Можете ли да ми каже къде в Пловдив могат да се намери тази марка Финес защото аз за пръв път я чувам ? newsm78

# 28
  • Мнения: 8 505
Случвало ми се е веднъж.Да,беше БГ-производство,но аз нося почти само такива.

# 29
  • Мнения: 2 274
   На мен ми се случваше такова нещо преди! От известно време си купувам български сутиени на "Христи" и нямам този проблем! За пртокола 70С  Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:55 от benighted

Общи условия

Активация на акаунт