А бихте ли пуснали някой в дома си докато ви няма?

  • 2 607
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 505
Да,многократно сме пускали приятели у дома.

# 46
  • Мнения: 693
ако го познаваш добре и знаеш че не е мърляч не виждам какъв е проблема после ще си смениш чаршафите и кърпите какво като спят в леглото ти не се отказвай от семейна почивка заради това

# 47
  • Мнения: 765
 Бих да . Даже имаме резервен ключ , които гледаме да оставим на някой , ако отсъстваме за по-дълго .

# 48
  • Мнения: 3 760
Ние се чудим кого да намамим да се нанесе в къщи докато сме на море.... Ама то не са животни, не са цветя.... Страховито е...

# 49
  • Мнения: 4 300
По скоро клоня към отговор "не". В мое присъствие се радвам на всякакви гости ( е, почти всякакви). Нямам нищо против някой да ми е на гости за седмица, да се чуства като у дома си, да си вземе сам чашата от рафта в кухнята. Но някакви да оставя някой в къщата ми, да ми пренарежда чиниите и вилиците, да се оправя с опърничавия характер на някои от домакинските ми уреди...е не върви. А и ако му потрябва нещо, което не съм му оставила- като хавлиена кърпа например? Тогава какво- ще ми рови в гардероба или скрина, докато не намери хавлиените кърпи?
Това важи вкл. за свекърви, зълви и прочие. Със сигурност бих направила изключение за майка ми, но не съм сигурна че тя би приела. Май е въпрос на семейни традиции.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. А ако все пак се налага по някаква причина, няма да ми е приятно.

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
супер близък човек - да.
инак - никой  Naughty

# 52
  • Мнения: 515
Лично аз по-скоро не бих. Но ако трябва да направя компромис - доста прибиране на разни нещица ще падне, а спалнята ще я заключа. Crossing Arms Иначе нека се чувства като у дома си. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 047
Бих пуснал и съм го правил.
Вече трета година ходим у май приятел във Варна,докато той не е там.
Чувстваме се като у дома си и се радвам,ако и у нас се чувстват така нашите приятели.

# 54
  • Мнения: 1 520
Не ми се е случвало. Гости с нас да, но да оставим сами някой. Но предполагам че съм склонна, Ще видим като ми се наложи.

# 55
  • Мнения: 127
Имала съм по 16 човека на гости със спане--отстъпвала съм мойта спалня за да се чувстват удобно.Изобщо не ми е проблем да ми отворят скрина или гардероба-всичко е под конец.
Спално бельо досега на хотел не ми се е случвало да нося--ма то има хотели и хотели.
Гостите няма да ни изядат къщите,дее....
Ако не допускам никой у дома-това значи и аз да не ходя на никой на гости.
Бих пуснала в къщи хора -даже и да ме няма.Държа ключовете на къща в която няма никой---ходя от време на време да проветрявам.Ми нищо не съм изяла---всичко си е на мястото.

# 56
  • Мнения: 515
То, че няма да я изядат няма Laughing .Пък и не е нещо особенно, че да ме е страх. Обаче си ми е като крепост. Много съм привързана към дома си. Каквото и да е ставало - тук съм се чувствала на сигурно и спокойно най-вече място (дори и когато нашите ги е нямало). Може би влагам много емоция в това, но докато не отшуми (а сигурно детето като порасне- често ще ни праща на почивки) Wink  няма да ми е приятно някой да живее у нас.

И за да си "измия ръцете" съвсем:lol: - компромис винаги мога да напраявя с това. Не е "болка за умиралка".

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
утре заминаваме с мъжо за 2 седмици и в нас се нанасят сестра ми и гаджето и да гледат котките Simple Smile нямам нищо против...

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 818
С тая тема се сетих, че преди години ми се случи неприятност от такъв характер. Пф.  Sick Мъжът ми оставил братовчед си вкъщи (дошъл човека да го види, живее на 3-4км от нас) и тръгнал да ме взима от работа, това към 19ч. Обаче дошла приятелката му, която всъщност беше моя приятелка, та решили да извършат едно любовно дело, само дето върху нашето легло, в нашите чаршафи, гдето ние вече сме си спали там и кой знай какви други работи сме правили... Бях потресена.  Sick

# 59
  • Мнения: 2 407
Да, ако ни е добър приятел и не е някой мърляч.

Общи условия

Активация на акаунт