Резервни части за чадърчета на Chipolino

  • 740
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Моля ви, кажете къде в София мога да намеря тези части Rolling EyesВчера ходих в Бебе маркет, но казаха, че са ги сваршили преди 2 дни!
За трети път ни се чупи долната част на чадърчето и не ми се дават пак 16 лв за ново чадърче, а продавачката в Бебе маркет каза, че резервната част струва 4 лв. Laughing
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 028
Уф ма хич не стават тез чадъри значи,нашият му се счупи вътре в пружината алуминивеата пръчка и дотам беше,мъчихме се да го побългаряваме,ма то толкоз грозно се счупило,че не можахме,и на още поне 3-4 мами познавам и техните са се сдухали.Иначе чадъра си е здрав,ама у г... си ли да го забода? Grinning

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Провери в Малечко, ако ти е наблизо. Аз съм купувала от там.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И във Варна никъде няма Close.Обикалях,обикалях и накрая си купих на Бертони.Целия струва 9 лв. и е доста по-здрав

# 4
  • Мнения: 302
И ние наскоро купувахме от Малечко - за 5 лв.

# 5
  • Мнения: 1 393
И аз си купих от Малечко за 5лв

# 6
  • София
  • Мнения: 6 249
Моля ви, кажете къде в София мога да намеря тези части Rolling EyesВчера ходих в Бебе маркет, но казаха, че са ги сваршили преди 2 дни!
За трети път ни се чупи долната част на чадърчето и не ми се дават пак 16 лв за ново чадърче, а продавачката в Бебе маркет каза, че резервната част струва 4 лв. Laughing
Предварително благодаря!
Не знам от кой квартал си, но при нас на пазара на Герена, т.е. в базар Герена, щанда за колички си поръчах и ми донесоха нова пружина за 5 лв. (това миналата година), мисля, че от Штъркел ги взимат. Ако Штъркел ти е по-близо питай направо там.

# 7
  • Мнения: 3 089
щъркел - 4.60 - в неделя купихме Hug

# 8
  • Мнения: 2 614
Цар Лъв - между Люлин 10 и 9, днес (вторник трябва да са им доставили)
Нашето чадърче изкара цял сезон и преди два дни го обърна вятъра и сега сме с ново, т.к. му огъна вътре спиците!

Общи условия

Активация на акаунт