Правихте ли си кола-маска на корема по време на бременност?

  • 9 555
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Мисля, че не трябва да ги махаш, дори и да са много както казваш. След бременността ще ти опадат Peace
Ако сега ги махнеш цял живот ще съжаляваш за това.

# 18
  • Мнения: 7 430
Аз си имах само едно косъмче за кадем Wink

Ако са малко - може и с пинсета newsm78

# 19
  • Мнения: 569

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy




Повечето мургави или тъмни момичета имат по силно окосмяване по тялото, самите косми са по тъмни и плътни и е нормално да се виждат,като например на корема. Аз също имам косми на корема, не са много, но не е и просто мъх, няма как- махам ги от пубертета още. Слава богу оредяват все повече и повече. Русите и светли жени са по облагодетелствани в това отношение- при повечето има само мъх, който едвам се забелязва.

# 20
  • Мнения: 694
Винаги съм ги махала и през двете ми бременности с кола маска. Не понасям косми и затова ги махам.

# 21
  • Мнения: 8 917
Здравейте момичета, вие правихте ли си кола маска на корема по време на бременността? И дали тя е безопасна за бебчо? Коремат ми така е хормонясал, че ме е срам, а отивам на море другата седмица.

На корема нямам нищо за махане, но кола маска си правих през цялата бременност на необходимите места Peace

# 22
  • Мнения: 176
Здравей,

Аз си правих в 9-ия месец преди да родя. Раждах с операция и не исках да ме бръснат в болницата  Wink. Нямах никакви проблеми, всичко беше ок. Има обаче козметички, които отказват да обслужват бременни, но моята не беше такава.
Проблема е заради болката - при проблемна бременност, при по-силна болка или стрес да не се случи нещо - кото спонтанен аборт иначе за бебока няма никаква опасност.

Успех

И при мен беше така. Нямах никакви проблеми, но все пак ти си знаеш най-добре дали би понесла нормално една кола, или в момента чувствителността ти е изострена...

# 23
  • Мнения: 60
Не ми се е налагало.
Ако се претисняваш спасението е цял бански Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 360

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy


Нищо смешно не виждам тук newsm78 Просто търси отговор на проблема си ,момичето....




Не нямам нужда ,но дори и да имах не бих си направила.Бъди с цял бански  bouquet
.......... PeaceИ без това преките слънчеви лъчи не са много полезни... newsm10

# 25
  • Мнения: 8 459

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy



 newsm10

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy

Кое му е безумно смешното извинявай Rolling Eyes
Лично аз си правя коло маска дори и бременна..но на краката и мишниците. По принцип и аз се поокосмих на корема/по скоро малко над пъпа е/ по време на бремеността но четох че после окапвали...така че си чакам.

# 27
  • Мнения: 1 809

 Божке..и на корема ли имало косми  ooooh! Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече  Joy

Хайде без тази ирония... Peace
По темата сега.Аз не съм си правила,просто защото не ми се налага.Имам приятелка,която мислеше да го прави,но лекрката я разубеди .Ако можеш с пинцета пробвай  Peace

# 28
  • Мнения: 5 183
На мен не ми се е налагало, но определено не бих се подложила на такова нещо. Има много хубави цели бански. Що да рискуваш?Все пак си е болка...

 Peace

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Божке..и на корема ли имало косми   Вече свикнах да чета за Филиптотювски женски мустаци и брадясали триъгълници до задколянната ямка чак, ама сега това с космите на корема ми дойде в повече 
===================================================================================
е какво толкова изумяващо има, не мога да разбера?  newsm78
нормално е при някои жени окосмяването да се увеличи през бременността.аз имах няколко и ги махах с ножичка,колата май не е добра идея.съвет-не се излагай много на слънце защото кожата ти сега е много по-чувствителна.

Общи условия

Активация на акаунт