Кои родилни домове в Пловдив ще препоръчате?

  • 9 784
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 701
ВМИ  Peace !Ако им видиш само интензивния сектор и Неонатологията- ще ти стане ясно!Родилните зали са три.Имат изключително добри специалисти и Гинеколози и Неонатолози.Ако искаш повече инфо ми пиши на ЛС!

# 16
  • Мнения: 160
За 1000-ден път Торакс, няма по-добро място в Пловдив за една бъдеща майка и бебето й!!!!!

# 17
  • Мнения: 384
Извинете ме за неосведомеността,но бихте ли ми казали колко кувьоза има в Торакс.И колко педиатри.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Педиатрите са двама. За кувиозите не съм много сигурна, но мисля,че за недоносените бебета в целия Пловдив се грижат май в Окръжна,тоест от Торакс ги транспортират там, а и от другите болници.

# 19
  • Мнения: 384
Не,Фани,транспортират ги във ВМИ и окръжна.Питам се-защо някой ще плати 1100 лв за секцио в Торакс,а детето му ще се гледа на добра воля в друга болница.Тоест-къде е справедливостта.И за кого остават разходите по лечението на това бебе.

# 20
  • Мнения: 959
Разходите за лечение на децата са за сметка на държавата и в частност наша.Затова и родителите не плащаме вече здравни вноски и потребителска такса за тях.
А друг е въпроса,защо ни искат допълнително пари за раждане след,като си внасяме редовно здравните осигуровки.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 16:20 от ббб

# 21
  • Мнения: 8 242
Аз бях в Окръжна, много съм доволна от условията.
Peace

Без уговорка раждах..

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Не,Фани,транспортират ги във ВМИ и окръжна.Питам се-защо някой ще плати 1100 лв за секцио в Торакс,а детето му ще се гледа на добра воля в друга болница.Тоест-къде е справедливостта.И за кого остават разходите по лечението на това бебе.
  202uu Казвала съм го вече и даже веднъж ме линчуваха,та затова си мълча!Във ВМИ имат техника за недоносени бебета,каквато няма другаде в града.Транспортират бебета не само от Торакс,ами и от околни градове!Имало е от Кърджали,Асееновград,Хасково и от къде ли не.

# 23
  • Мнения: 384
Защо ще те линчуват,когато казваш истината.А аз я вметнах само за информация на майките,които не са наясно.Едно недоносено дете изразходва няколко хиляди лева.Същото важи и за децата,родени в тежко депресивно състояние.Клиничната пътека-т.е.парите,които дава касата за такова дете е 2200лв.Кой плаща остатъка.Естествено,остава за сметка на приемащата клиника.И къде е справедливостта-едни да вземат парите,а други да  правят само разходи и да не могат да си вземат заплатата.
Това не важи конкретно за Торакс-виждам,че има доста привърженици.Важи наистина за цяла Южна България.
И за да не ме линчувате,пояснявам-казвам това,за да сте информирани.Надявам се да ме разбрахте правилно.

# 24
  • Мнения: 959
То цялата ни държава е сбъркана,не само здравеопазването.Така са решили господата от Здравното министерство.Има си хора,които като са назначени да изпълняват нещо е редно да мислят.

# 25
  • Мнения: 160
Не,Фани,транспортират ги във ВМИ и окръжна.Питам се-защо някой ще плати 1100 лв за секцио в Торакс,а детето му ще се гледа на добра воля в друга болница.Тоест-къде е справедливостта.И за кого остават разходите по лечението на това бебе.
А кой плаща в тези болници - добрата воля - ха ха,не мила - аз и другите като мен плащат, тези който с огромните си осигуровки, издържаме болници, чиито услуги след това не можем да ползваме, защото държим на човешко и професионално отношение!! Изказването ти е малко смешно за мен.
В Торакс има кувиоз.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 16:18 от perceptronka

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Не,Фани,транспортират ги във ВМИ и окръжна.Питам се-защо някой ще плати 1100 лв за секцио в Торакс,а детето му ще се гледа на добра воля в друга болница.Тоест-къде е справедливостта.И за кого остават разходите по лечението на това бебе.
А кой плаща в тези болници - добрата воля - ха ха,не мила - аз и другите като мен плащат, тези който с огромните си осигуровки, издържаме болници, чиито услуги след това не можем да ползваме, защото държим на човешко и професионално отношение!! Изказването ти е малко смешно за мен.
В Торакс има куриоз.
В Торакс може да има "куриоз" и дори кувиоз, но не могат да спасят детето ти. Аз родих преждевременно във Весела и се наложи да транспортират бебето ми по спешност във ВМИ. Там се намират НАЙ-Добрите Неонатолози! Цял живот ще им бъда задължена и благодарна затова, че имам сега моето прекрасно момченце. Ако един ден имам второ дете бих го родила именно във ВМИ.

# 27
  • Мнения: 160
Моето го спасиха още по време на бременността в Торакс, за разлика от първото  #Cussing out което не бе следено при тях. Всеки сам си избира.

# 28
  • Мнения: 959
Нас също ни спасиха-мен и бебето именно в Торакс.Само те единственни взеха насериозно нетипичните ми болки.Във ВМИ дори и не ме приеха,защото дежурния доктор имал много работа и ми заяви "стискай до утре".
Повече няма да коментирам,всеки сам прави избора си.

# 29
Не,Фани,транспортират ги във ВМИ и окръжна.Питам се-защо някой ще плати 1100 лв за секцио в Торакс,а детето му ще се гледа на добра воля в друга болница.Тоест-къде е справедливостта.И за кого остават разходите по лечението на това бебе.
А кой плаща в тези болници - добрата воля - ха ха,не мила - аз и другите като мен плащат, тези който с огромните си осигуровки, издържаме болници, чиито услуги след това не можем да ползваме, защото държим на човешко и професионално отношение!! Изказването ти е малко смешно за мен.
В Торакс има кувиоз.

За професионално и човешко отношение съм с две ръде за ВМИ

Общи условия

Активация на акаунт