Бижута-та какви ?

  • 18 490
  • 173
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Всичко носим, джангър да има. Туй златО, туй сребро, туй стъклария, тенекия, скъпоценен камън, перушини... Да ми харесва - нося каквото има.

# 31
  • Мнения: 13 512
Всичко носим, джангър да има. Туй златО, туй сребро, туй стъклария, тенекия, скъпоценен камън, перушини... Да ми харесва - нося каквото има.
Даже и снимков матриал прилагам:

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 03:58 от monda

# 32
  • Мнения: 6 417
Нося само жълто злато-задължително с камъни!Разделям  бижутата си на летни и зимни. Лятото нося корал и тюркоаз/от 10 години поне/, а зимата- аметист предимно. Харесвам само едрите бижута,а според  тях си  сменям и часовника. Сребро и бяло злато не съм носила никога- не харесвам как ми стои на ръката.Винаги ходя с два пръстена- по един на безименните пръсти на двете ръце,гривна на дясната ръка и  колие на врата.Сега нося и  дълъг гердан от тюркоази. Толкова съм свикнала,че  ми е много терсене,ако се случи да изляза  без тях.
Ай стига лъга. Нали те виждаме на снимката? Mr. Green

# 33
  • Мнения: 13 512
Нося само жълто злато-задължително с камъни!Разделям  бижутата си на летни и зимни. Лятото нося корал и тюркоаз/от 10 години поне/, а зимата- аметист предимно. Харесвам само едрите бижута,а според  тях си  сменям и часовника. Сребро и бяло злато не съм носила никога- не харесвам как ми стои на ръката.Винаги ходя с два пръстена- по един на безименните пръсти на двете ръце,гривна на дясната ръка и  колие на врата.Сега нося и  дълъг гердан от тюркоази. Толкова съм свикнала,че  ми е много терсене,ако се случи да изляза  без тях.
Ай стига лъга. Нали те виждаме на снимката? Mr. Green
Аа......снимките по-горе са на Небесна, ще ме извиняваш!

# 34
  • Мнения: 639
Всичко носим, джангър да има. Туй златО, туй сребро, туй стъклария, тенекия, скъпоценен камън, перушини... Да ми харесва - нося каквото има.
Party

# 35
  • Мнения: 467
Не си падам по бижута... Много рядко слагам. Предпочитам сребро и разни камъни, харесвам и етно джунджурии, но предимно да им се радвам, а не да нося. Може и злато, но да бъде семпло изпълнение.

# 36
  • Мнения: 5 299
.

 на първо място - пиърсинг-а Mr. Green Титаний... Heart Eyes За сега на веждата и пъпа, скоро и на езика.. Обещавам повече да не се дупча - достатъчно дупки имамSimple Smile))))))

# 37
  • Мнения: 13 512
.

 на първо място - пиърсинг-а Mr. Green Титаний... Heart Eyes За сега на веждата и пъпа, скоро и на езика.. Обещавам повече да не се дупча - достатъчно дупки имам:)))))))
А,що,бе булка...не спирай,имаш още мегдан  Wink

На туй му  викам аз пиърсинг...то твойто какво е?!

# 38
  • Мнения: 1 393
Нося само бяло злато (жълто не е мой стил просто).
Имам различни бижута, но най- много си падам по обеци- също като Мalenna от определени марки (не значи обаче скъпи, например нямам нито едни обеци от благороден метал с изключение на едни малки диамантени от бяло злато, подарък от мъжа ми още от времето, когато бяхме гаджета; всичко друго ,което имам е сребро или там каквото слагат да не дразни дупчиците на ухото и всевъзможни висулки, мъниста и т.н. - стилни и красиви обаче  Laughing).
Единственото бижу, което винаги, винаги нося е годежния и сватбения ми пръстен, прикрепени един за друг (и двете са бяло злато с диамантчета).
Също, и аз като monda харесвам много тюркоаз и корал през лятото (главно за обеци пак и понякога гривни).

# 39
  • Мнения: 7 430
Сребро, бяло и/или жълто злато.
Обикновено нося само по един пръстен (на ръката или на крака) и гривничка на крака.



Моят отговор е същия Wink

# 40
  • Мнения: 1 393
Сребро, бяло и/или жълто злато.
Обикновено нося само по един пръстен (на ръката или на крака) и гривничка на крака.



Моят отговор е същия Wink

 И фибички, много, много фибички (нали, Дидка- все съм те запомнила с фибички по снимките)  Grinning

# 41
  • Мнения: 13 512
Къде  сте тръгнали и вие да  ми се  хвалите с ваш'те бижута?!

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 04:03 от monda

# 42
  • Мнения: 13 512
Също, и аз като monda харесвам много тюркоаз и корал през лятото (главно за обеци пак и понякога гривни).

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Жълтото злато го харесвам и това нося.
Бялото злато ми простее... Whistling

# 44
  • Мнения: 2 401
Жълтото злато го харесвам и това нося.
Бялото злато ми простее... Whistling


Бялото злато да простее?????? Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт