Какво правите когато разберете, че е водил вкъщи друга жена?

  • 10 427
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 358
А какво точно си намерила?
Имали ли сте някакви гости скоро? Възможно ли е някой ваш познат да си е забравил нещо?
Макар, че вероятността е твърде малка /ако нещата са типично женски/, но все пак...
Иначе съм съгласна, че има много жени /любовници/, които нарочно "забравят" нещо.

Точно това е гадното, "типично женски неща".

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз пък ако бях на мястото на любовницата,никога нямаше да се навия да  му отида в къщата!И заради това,че и е станало гадно, нарочно си е оставила боклуците!Ама и мъжът ти е съпер наглец.l

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще ми стане толкова гнусно, че сигурно ще го изхвърля...
Трябва да реагираш по някакъв начин, защото ако види, че му се разминава, може да реши да продължи в тоя дух...

# 18
  • Мнения: 5 299
Ще му кажа да ги върне, на "тази" на която са.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не знам
преглътнах смс-и и вероятна връзка, но ако в къщата си намеря нещо... не съм сигурна, че тогава ще успея
но пък си мислех, че и любовна афера не мога
вероятно ще го заплаша така , че да разбера точно какво става -  давли е връзка или мимолетне секс...
и ще преценя - мога ли да го преглътна лили не

# 20
  • Мнения: 1 451
Връзката е ,че мислих , че е жена ми.

Е ся я втаса, ако и жена ти намине през темата  Joy

# 21
  • Мнения: 772
за моите скромни 26 години съм разбрала че няма нищо случайно!поискай обяснение и ако се опита да те излъже го #2gunfire #2gunfire #2gunfireняма незаменими хора.бъди смела!

# 22
  • Мнения: 5 103
за моите скромни 26 години съм разбрала че няма нищо случайно!поискай обяснение и ако се опита да те излъже го #2gunfire #2gunfire #2gunfireняма незаменими хора.бъди смела!

 Peace Peace

# 23
  • Мнения: 6 618
Разкарай го !

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Опитай се да поговориш и да изясниш нещата. Така само с предположения няма да стане.

Ако наистина си е довел друга, докато те е нямало, е доста нагъл ...

А иначе с изневярата не се свършва света. Ти просто трябва сама да си прецениш как ще постъпиш - ще простиш или не ...

В психологията се приема, че еднократният сексуален акт с друг партньор помага за "освежаване" на връзката ... Но дали е имало такъв акт и ако е имало, дали той е еднократен  newsm78

   bouquet

# 25
  • Мнения: 73
Привет на всички във форума!В такава ситуация всеки човек би реагирал по различен начин.Съвети не давам.На това ме научил моят житейски опит.Истината е такава,че сама трябва да вземеш решение.Всеки от нас има свое виждане за нещата от живота.Потребностите и ценностите са различни....освен потребността от любов,топлина,сигурност и уважение.Често в стремежа си да гледаме какво получаваме от любимия не виждаме ние какво даваме.Лесно е да съдим и осъждаме,но трудно е да признаем собствените си грешки.От опит знам,че загубиш ли доверие...връщане назад??-трудна работа.Особено,ако имаш доказателства.Но и да нямаш и съмнението остане..във всяка ситуация виждаш собствения си страх,да не би отново да се случи"случката преди..."Всеки е господар на собствения си живот и сам решава как да го живее.Каквото и решение да вземеш,важно е да си сигурна,че ти желаеш това!успех!

# 26
  • Мнения: 990
Ще ми стане толкова гнусно, че сигурно ще го изхвърля...
Трябва да реагираш по някакъв начин, защото ако види, че му се разминава, може да реши да продължи в тоя дух...
Peace

# 27
  • Мнения: 1 451
Изгори чаршафите  Twisted Evil

# 28
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Мисля, че една изневяра (ако става дума само за секс, а не за чувства), бих могла да преглътна в името на семейството. Но особено нагло ми се струва да я води в собствения ти дом, а и да твърди, че нещата са твои, как може?! Това не знам как бих го приела. Във всеки случай, щях да го скъсам от разпити, докато не си признае.

# 29
  • Мнения: 3 360
STOP, не убивате никого !! Таман се бях засилил и се оказа , че сестра ми е била "на гости"докато съм бил в командировка

Каква е връзката с темата ???
И аз се чудя?

Ако ми се случи-малей,света ще му е тесен #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт