Сърби ме езика!

  • 4 239
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А усещаш ли да те сърбят ушите Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 837
Не знам, още не съм си махнала бананите от там  Laughing

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, не ги махай. Вярвам, че ти е по-спокойно с тях Joy

# 33
  • Мнения: 5 622

 А защо слагате бананите в ушите? Вече така ли се прави?  Thinking Навремето жените разнообразяваха с тях сексуалният си живот. Ех, напредък, напредък.....

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Че кой е казал, че сексуалният живот се изчерпва с конвенционалните отвърстия? Mr. Green

# 35
  • Мнения: 221
мен напоследък много ме сърби ченето и е много гадно  Sad
а най-гадно е като изведнъж всичко почва да ме сърби.. имам една колежка, която е така и от нея съм го прихванала

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И мен много ме сърби езика, ама трябва да си го прехапвам от време на време. Чак да си го прегриза  Twisted Evil. А пък за сърбела - сърби ме , ама няма кой да ме почеше!

# 37
  • Мнения: 5 103
Ох мене ме сърби езика ама да се скарам с някой Twisted Evil , жалко, че свеки е насело щях да си го начеша. Mr. Green
А по темата сърби ме секциото Embarassed и се чеша се едно не съм се къпала от кога съм родила

# 38
  • Мнения: 490
Сърби ме където тряба и ще се почеша. Чеши и ти, ще ти мине! Laughing


.....че се сетих един виц Laughing
Една свекърва отишла на гости на сина и на снаха си . Поачнали да слагат масата и женицата решила да помогне на снаха си и попитала" ама къде са чЕшите , ма майка?" снахата я погледнала и отговорила " ами където ни сърби ,ма майка!"
 newsm78 hahaha

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Сърби ме където тряба и ще се почеша. Чеши и ти, ще ти мине! Laughing


.....че се сетих един виц Laughing
Една свекърва отишла на гости на сина и на снаха си . Поачнали да слагат масата и женицата решила да помогне на снаха си и попитала" ама къде са чЕшите , ма майка?" снахата я погледнала и отговорила " ами където ни сърби ,ма майка!"
 newsm78 hahaha


 rotfImao rotfImbo

# 40
  • Мнения: 3 569
Камбанките ме сърбят.  Joy

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Камбанките ме сърбят.  Joy

Намери си някой да ти ги почеше.  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт