Помагат ли татковците???

  • 2 346
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 663
Истината е ,че без него не съм сигурна дали щях да се справя в самото начало-правеше всичко-сменяше памперси, приспиваше, къпеше, не спеше по цели нощи , за да мога да се наспивам аз ,защото имах много проблеми с гърдите.Единствено не можеше да кърми Тино.
И до сега е така-прави всички, което и аз!

# 61
  • Мнения: 25
Ей моля ви да не се обезкуражавате, мъжете ни имат качества които понякога ама направо не ги забелязваме. Да не Ви звучи като голямо хвалене но моят супруг ми е голяма подарък от Бог.
Родих със секцио което не беше предвидено, почти незнам какво е ставане вечер, малкия винаги той го къпеше, две седмици след изписването ни приеха в болницата десет дена бяхме на лечение той беше плътно до нас, после още десет дена в болницата в София. Днес синът ни е на 3години и си имат ден по мъжки ходят и си правят каквото си искат. В момента чакаме второ бебе и от сега не ми дава нищо да правя пере, чисти мие банята,чиниите. Не си мислете че съм някоя глезла по принцип съм доста оправна,  израснала съм с двама братя в доста трудни условия.
Понякога от любов към тях не им даваме да правят елементарни неща за да си почиват, и така сами си разглезваме, и после ни идва на баир всичко и ставаме една топка от нерви.
Така ,че скъпи майки да не ви звучи като голямо хвалене, обичайте мъжете си като ви предлагат помощ приемайте я нищо няма да им стане.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашият тати МНОГО работи за да сме задоволени ние с бебчо и за съжаление не прекарва много време с нас... Sad Но каквото го помоля го върши - гледа го за малко, докато аз имам работа, помага при къпане - донася и отнася води и легени, сваля ми количкатапо стълбите и я управлява  Wink, като го разхождаме двамата, вози ни по консултации, все такива, от сорта.
Може още да се желае, но както казах има много малко свободно време, но въпреки всичко си е златен тати!  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 49
И нашият тати много помага - в къпането, храненето, разхождането,
пазарува, дори понякога ни готви. Сменя памперси, чисти, мие чинии,
изобщо не можем да се оплачим. Само не глади и не става през нощта
като се буди девойката, но тя и без това търси мама.  Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, помага. Доколкото може, защото работата му е тежка и гледам да не го натоварвам допълнително вкъщи, но определено върши неща и като се прибере от работа, и по-точно свързани с малкия човек. Laughing  Но най-голямата помощ от него получих след изписването ни от болницата. Peace  Къпеше бебето, опъваше ме пишката, сменяше памперси, правеше мляко, хвърчеше непрекъснато до аптеката за лекарства против колики и жълтеница. И всичко това при положение, че и двете с майка ми си бяхме у дома.  Simple Smile   Аз бях много объркана в началото и това ми дойде доста успокояващо. След няколко дни тръгна на работа, но на мен вече ми бе по-леко и се заех с ролята си на майка.  Simple Smile Simple Smile Grinning Grinning Laughing Laughing

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Без да преувеличавам нашият тати много помага. Облича я, храни я, прави й душ, сутрин се мият заедно. А вечер като се върне от работа, докато си пие водчицата, помага и на мен за приготвянето на масата. В събота и неделя чистим заедно. Ами как да не го похвалиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт