Спокойни ли са бебетата ви докато ги храните?

  • 841
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 431
При нас е някакъв кошмар, дори и когато е много гладна, рита, блъска с ръце, ще ми скъса блузата от дърпане, или ще ми издере очите, прави мостове, дърпа глава настрани и назад, ужас е. Когато й давам шише/вечер сме на АМ/ поне 2-3 пъти ще ми го избие от ръцете, толкова силно ръкомаха.  #Crazy Лягаме, ставаме, оригваме се, вече незнам в каква поза да я кърмя newsm78
Не е кърмаческа стачка, защото се храни добре, но защо толкова "буйно"?
Та въпроса ми е и вие ли сте така, или ние сме изключение?

# 1
  • Мнения: 251
И при мен е така. Виж темата "Защо прави така докато яде?"

# 2
  • Мнения: 1 072
Да не би да спазваш точен график, който е на по-дълги интервали от нуждите на бебето и тя да изгладнява прекалено много? За шишето не съм компетентна, защото не сме ползвали, но може да не й е вкусно (ако са с различен вкус). Може вече да е много любопитна и затова да не иска да я кърмиш когато друго й е по-интересно. За кърмене опитай да я кърмиш веднага щом стане от сън, докато е още сънена и спокойна и в тиха, затъмнена стая - ние имахме такъв период.

# 3
  • Мнения: 949
И при мен е така. Виж темата "Защо прави така докато яде?"

# 4
  • Мнения: 2 309
и ние сме така, даже до рев стига. Най-новата ни мода е да я кърмя права и да я люлея и да й пея CrazyНадявам се да е период, че нещо е много кисела тия дни и очаквам зъбче да се появи, да не би и при вас това да е причината?

# 5
  • София
  • Мнения: 44 016
Ако е ужасно гладен така прави, рита, дърпа се, плаче, ако хич не е гладен само се върти и се разсейва с нещо, накрая почва да мрънкоти, но иначе си отваря доволно устата и хапва, докато се наяде и после пак почва да мрънкоти да го махам от стола....

# 6
  • Мнения: 5 026
 И при нас е така. Сменях и позите и какво ли не. Сега се кърмим легнали и май е по-добре.

# 7
  • Мнения: 2 818
При нас беше така и това толкова много ме изнервяше, че реших да спра да кърмя в 7мия месец, за да сме по-спокойни и двете Embarassed Rolling Eyes Не се гордея с това си решение, но за момента беше единствено, което виждах...  Сега бих постъпила по друг начин..... защото не съм в депресия обаче и има кърмачески форум  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 242
Понеже в повечето случаи суче крато, минавайки се сеща да дръпне малко, та суче права, пада голямо подскачане, люлеене, увисване и други. Но ние сме далеч по-големи! Grinning Само няма да се успокояваш! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 760
И моята е дзвер някакъв  Laughing то се върти, усуква рита, блъска, скубе, щипе и драска... Обаче се храни, а това е най-важното  Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 750
И Ени прави така, но не на всяко кърмене. Забелязала съм, че е към края на хапването - явно тогава кърмата тече по-бавно и по-малко и тя се ядосва и буйства. В такива случаи я махам от зърното, за да се успокои и после пак я слагам. В повечето случаи има ефект. Мисля си, че може да е и от къркоренето на стомахчето, защото докато хапва чувам как и бърбори коремчето.

# 11
  • Мнения: 804
И моето е много шавливо Joy През деня е голяма борба, но нощем суче много добре Whistling

# 12
  • Мнения: 2 467
Хич не сте изключение  Naughty

Спокойна е вечер или ако няма какво да я разсейва. Иначе буквално играе и цока. Оня ден тя цока, а на другото цици сложила мечо и той да си хапне  Laughing Понякога цока "на мост". Напоследък и е любимо аз да съм на гръб и тя да си цока от където иска и да скача отгоре ми (развихряйте фантазиите каква е тази поза  Mr. Green).

# 13
  • Мнения: 8 242
Голям бой изяждам докато яде  Rolling Eyes .. Без значение дали е гладен или само му се поцоква.. То не е щипане, удряне, въртене, ръмжене.. Голямо сме шоу като ядем по градинките  Crazy
Но вечер що годе добре се държи.
И аз се опитвам да го храня винаги като става от сън, докато не се е събудил, и горе-долу става.. Ама като огладнее докато буйства е някакъв кошмар  Tired

# 14
  • Мнения: 2 047
  Държи се така само ако е много прегладняла или ако усети мляко ... в последно време е пристрастена към кърмата, което не може да се каже за първите месеци, когато това й беше единствена храна.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт