Имате ли наблюдения - кога се качват повече кг.?

  • 1 419
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
И двете бременности качих по около 25-26 кг.  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 6 794
Абе индивидуално, индивидуално, ама ако първия път си се олял вече и си видял я зор със свалянето, я си разбра последнствията от бързо качени и бързо свалени килограми, втория път ще я караш по-лекичко. Съвсем съзнателно.  Peace За това, в общия случай втория път се качвам по-малко килограми, пък и втория път вече има едно чааве, дето му търчиш след белите, та нямаш много време да седиш на дивана и да рупаш ФаФли  Laughing.

# 17
  • Мнения: 27 524
Абе индивидуално, индивидуално, ама ако първия път си се олял вече и си видял я зор със свалянето, я си разбра последнствията от бързо качени и бързо свалени килограми, втория път ще я караш по-лекичко. Съвсем съзнателно.  Peace За това, в общия случай втория път се качвам по-малко килограми, пък и втория път вече има едно чааве, дето му търчиш след белите, та нямаш много време да седиш на дивана и да рупаш ФаФли  Laughing.

Е, разбира се, така е. Но по принцип не би трябвало да се тъпчем, нали? Тогава всеки ще качи по много. Мислех, че по-скоро се пита за хормоналния виновник на килограмите, понеже има жени, които се ограничават, не се тъпчат и пак трупват много. Аз си хпавах нормално и качих само 6. Определено трябва да има разум и да се внимава с качването, за никого не са препоръчителни - нито за майката, нито за бебето. С втората бременност, живот и здраве, също ще се въздържам до десетте. А човек и без да се тъпче си знае предварително какво би станало с много ядене и бременност. Ама пуста воля (или по-точно лиспата й)  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз качих 17 кг., но сега ми се иска да кача възможно най - малко. Ужасявам се като си спомня прасето, което бях станала... ooooh! Мисля, че бременна все пак няма да ми стане нищо ако си погладувам и убивам апетита с вода и други подобни.
Поне да не се уливам ми е мисълта, от глад няма да умра де Mr. Green

# 19
  • Мнения: 139
Мисля, че трябва да има опция - след раждане Laughing. Като родих, качих повече килограми.

# 20
  • Мнения: 27
Аз като забременях бях 70 кг. и качих 15кг..Тези килограми ги свалях 4 години.В момента съм 55кг. и се надявам с втората си бременност да не стана СЛОНА ,който бях.Сигурно следващите килограми,които ще трябва да свалям ще ми трябват  10 години. #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 358
Сега си давам сметка, че анкетата е малко подвеждаща. Аз съм имала само две бременности, т.е. за трета нищо не мога да кажа.
А дали са гласували и майки само с една бременност newsm78

# 22
  • Мнения: 6 472
И през двете бременности качих почти еднакво. Разликата е само 1 -2 кг, което не мисля че от съществено значение като се има предвид, че задържах много вода и не мога да кажа със сигурност колко точно съм качила.

Общи условия

Активация на акаунт