Malko pritesnenie

  • 1 176
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 50
Zdraveite!
Imam malko pritesnenie-ot sutrinta ne sam use6tala moeto beb4e da rita. V 7 mesec sam. Normalno li e?

# 1
  • Мнения: 216
МИСЛЯ 4Е Е НОРМАЛНО,И АЗ ПОНЯКОГА УСЕЩАМ БЕБО 4АК ВЕ4ЕРТА ,НО ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ КАЖАТ И ДРУГИТЕ МАМИ. newsm03

# 2
  • Мнения: 385
Нормално е, разбира се!

# 3
  • София
  • Мнения: 50
Blagodaria! Naistina se pritesnih!

# 4
  • Мнения: 603
Случвало ми се е цял ден да не го усетя. Особено докато бях на море. Много се притесних, но после като почна...  #Crazy

# 5
  • Мнения: 419
Нормално е ....моето риташе само като искам да спинкам Laughing
Така 4е сигурно дове4ера ще навакса Crazy

# 6
  • Мнения: 731
Нормално е! Бебчетата спинкат 90% от времето, прекарано в тумбачето на мама!

# 7
  • Мнения: 407
Когато аз се притесня,че бебо не е ритал от доста време лягам по гръб и след няколко минути го усещам как се размества.Или почти винаги като ям или пия нещо и започва да хълца.Ако искаш пробвай така.

# 8
  • Мнения: 962
Нормално е,аз като бях бременна се е случвало няколко дена да не го усещам.Но всичко е нормално.

# 9
  • София
  • Мнения: 50
Naistina se 4uvstvam po-dobre, BLAGODARIA VI!!! V nas ve4e me obiaviha za luda, no....purvo mi e i se 6a6kam:)

# 10
  • Мнения: 318
Когато аз се притесня,че бебо не е ритал от доста време лягам по гръб и след няколко минути го усещам как се размества.Или почти винаги като ям или пия нещо и започва да хълца.Ако искаш пробвай така.

Аз ти препоръчвам и още нещо да опиташ. Изпий една чаша студена вода и легни на дясната си страна. Бебчето трябва да се обади. Пробвай, поне при мен действаше. Някой във форума беше го писал.

# 11
  • Мнения: 103
Мила не се притеснявай,нормално е.СПИНКАТЕ Simple Smile

# 12
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
Може да ми се смеете, но аз моето бебе го усещах само вечер, когато си легна. Това не ме притесняваше, но когато влезнах за преносване в болницата и лекарите видяха записа на тоновете, който беше правен сутринта почнаха да ме подготвят за секцио. Но ми направиха втори, като преди това се въртях като пумпал и се успокоиха. И така 10 дена - сутрин записите бяха мъчение докато събудят бебето - представете си как една бременна в 9 месец се мята рязко от една страна на друга, за да се събуди бебето, а акушерката ми клати корема - СМЯХ. А вечер тоновете бяха перфектни - когато бебето беше будно. Така че - не се притеснявай.

# 13
  • Мнения: 476
Аз също усещах бебето само вечер и то много слабо. Даже ходих на лекар си спомням по тази причина в деветия месесц след като не го бях усетила много дълго време, едва го събудиха да му чуят тоновете. Оказа се, че бебчо е много голям и няма място за мърдане и е много поспалив. Такъв си е и до днес Grinning
Отиди на лекар, за да си спокойна все пак.

# 14
  • Мнения: 286
Напълно нормално. Колкото повече расте, по-тясно ще му става и по-малко ще дивее. Не се притеснявай. Случвало ми се е доста дълго да не го усещам, а то просто си спи. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт