Съпруг международен шофьор

  • 4 248
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Живели сме разделени- ужасно е. Не се свиква. Накрая решихме, че е достатъчно! Пари се изкарват, никога не стигат, но има и други неща в живота. Избахме сигурността от това да сме заедно, отколкото с по- добри финансови възможности, но живеещи разделени. Осъзнахме, че така семейството ни не е истинско.

# 16
  • Мнения: 271
Марина,разбирам те напълно и моето мъжле постоянно го няма.Тази сутрин си дойде,сега спи и утре пак на волана.Точно на сбирки най ми липсва и на мен.Не можем да излезем един път заедно.Все сама.Но се успокоявам,че всичко това е за да расте детето ни нормално и да можем да си позволим да го поглезим от време на време.Вдигай глава и се засмей,не се тормози Hug

# 17
  • Мнения: 2 161
На една моя позната мъжът й доста често пътува в България, за по седмици или понякога месец-два  го няма, но тя казва, че така не са си омръзнали....женени са повече от 10год.
 

Има страхотна тръпка в това да сте разделени на периоди.Просто не мога да опиша как се чувствам,когато го посрещам и изобщо как минават дните,докато сме заедно.Разделите наистина освежават брака.Пада голям смях за съседите,когато вечер тръгнем цялото семейство да хвърляме боклука или за едни домати пак ходим всичките.Когато знаиш,че времето с един човек ти е ограничено,използваш всяка секунда ползотворно.Дори децата го разбират.С топ не могат да ги изкарат от къщи,когато баща им и тук.

# 18
Разбирам напълно как се чусвтваш.Когато четох за твоите терзания все едно виждах своите мисли,написани от друг.Ние също сме самички с малката ми принцеса.Тя е на 1месец и половина.Таткото беше тук за раждането и замина на 4-тия ден от както се прибрахме у дома Cry.Постоянно пътува за по седмица две и е тук за ден-два(даже някой път пропуска да си дойде)Засега ми е мъчно само на мен,но си мисля за малката,когато вземе да разбира и да го търси как ще се оправям.
Всичко е заради проклетите пари Cry
А и не виждам скоро да спре да кара,з-то си правим собстено жилище и докато не стане.....съм сама с малката принцеса.
Затова кураж!Не си сама!

# 19
  • Мнения: 5 475
Пари се изкарват, никога не стигат, но има и други неща в живота.

 Peace и аз съм на това мнение!

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не искам да те плаша, но нашите съседи заради това се разведоха.
Няма да е било за това.Че досега всички жени от Варна,на които мъжете им са морски досега да сме напълнили бракоразводните зали.Обаче не сме.
Абсолютно.Не ще да е било само това Thinking

Възможно е да е имало и други причини, но тази беше основната. Не ми се впускаше в подробности, но ще ви разкажа основното. Мъжът не се е прибирал с години. За 5-6години му се събират не повече от месец да е бил със семейството си.  Тя не искаше така да е, караше го да се прибере, беше съгласна на по-малко доходи, но той не, та не. Беше му предложила да отиде с детето при него, пак не. Родителите му също наливаха по малко масло, като я дебнеха постоянно и я изкарваха пред мъжа й едва ли не уличница и накрая жената стигна до решението да поиска развод.
Не зная как е при моряците, но си мисля, че поне няколко месеца в годината им се събират да са при съпругите си. Аз лично не бих издържала години наред да го няма мъжът ми. Сигурно е въпрос на нагласа.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Вуйчо ми беше международен шофьор. Събираха му се 1-2 седмици в годината в Бг при семейството. Вуйна ми роди и изгледа двете си деца сама. Не знам, понякога си мисля, че всъщност това не е семейство  Confused  а откакто и аз съм семейна и майка, все по-често се сещам за вуйна ми как се е справяла и ми действа като стимул.
Браво на вас!

пп.между другото вуйчо ми се пенсионира,но е свикнал на друг живот-не го сдържа вкъщи, направо ще се поболее. отново си търси такава работа.

Общи условия

Активация на акаунт