Алкална храна за забременяване с момиче!

  • 20 295
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
сметките на Ели /от инките/ за мен излязоха верни...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз по същите сметки трявало да имам мом4е - но си е моми4е!!! Те инките много отдавна са живели нещата са се променили от тогава сигурно е от храната .. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 825
Кларе
и аз май няма да имам никога момче  Wink Grinning с тези яйца и кисели краставички  ooooh! Crazy Laughing
ще го караме на момичета  Wink Laughing
А иначе таблици изчисления -  Crazy Crazy всяка таблица с различно мнение  ми се вижда Mr. Green

За мен също няма голямо значение пола - аз съм по фен на избиране на зодиите  Mr. Green Mr. Green това по можеш да нацелиш - с плюс минус някоя друга зодия  Wink Mr. Green

Е, и момичета ще гледаме и ще си ги обичаме  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 120
Когато се прави секс преди ову и има сперма преди пукане на фоликула, та ако някой от тези по-стари сперматозоиди оплоди яйцеклетката, тогава казват, че се забременява с момиче.

# 19
  • Мнения: 7 474
Когато се прави секс преди ову и има сперма преди пукане на фоликула, та ако някой от тези по-стари сперматозоиди оплоди яйцеклетката, тогава казват, че се забременява с момиче.

Така е, защото мъжките сперматозоиди живеят 24 ч., а женските още 48ч. повече.

# 20
  • Мнения: 959
Когато се прави секс преди ову и има сперма преди пукане на фоликула, та ако някой от тези по-стари сперматозоиди оплоди яйцеклетката, тогава казват, че се забременява с момиче.

Така е, защото мъжките сперматозоиди живеят 24 ч., а женските още 48ч. повече.

да,изпробвано е и от мен и newsm44

# 21
  • Мнения: 17
Благодаря на вси4ки за подробната информация.
Вярно,4е и мом4е да се роди 6те го оби4ам съ6то толкова колкото и ако е моми4е,но...Нали знаете?-Надеждата умира последна.А и ве4е имам две мом4ета..Да са живи и здрави.Искам моми4е толкова много,4е бих опитала вси4ко за такова съкрови6те.Избрала съм и име(по-то4но винаги съм го харесвала-Изабел).6те бъде моята дреам коме тру.
Благодаря отново и до скоро. Grinning   

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
crazy_daisy, тя и свеки така - имала си 2 момчета и третото с мерак за момиче го правили ама ... пак мъжко Wink

# 23
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Хайде и аз да се разпиша в темата на crazy_daisy ,която ми е снаха  smile3503.Аз също много исках момиче,още повече след две момчета,но третото отново е  момче и сега са трима братя,като от приказките    bowuu newsm32 1crib.Единствено се моля да са ми живи и здрави  newsm17.Брат ми и снаха ми имат две момчета и щом са решили да си родят още едно детенце,пожелавам им от все сърце третото бебче да е момиченце  newsm56и да е принцесата сред мъжката компания на братята и братовчедите си 4470 !Аз стискам палци,а останалото е Божа работа!  newsm10  love001

# 24
  • Мнения: 1 701
Хехе! Simple Smile Страхотно! За миг се замислих за родителите ви.. Трябва да са най-щастливите баба и дядо! 6 внучета! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 120
Имало значение за пола на бебето,  кой кога си сменя кръвта. това се случва на всеки 4 години. Ако примерно жената има преднина се раждат момичета и обратно. Четох го в един руски сайт.

# 26
  • Мнения: 9 990
А как се смята кога ти се е сменяла кръвта?И какво значи да се смени кръвта? Thinking

# 27
  • Мнения: 6 390
А как се смята кога ти се е сменяла кръвта?И какво значи да се смени кръвта? Thinking
ей тук можеш да сметнеш и да прочетеш - на руски обаче  Wink
http://mamka.ru/pregnancy/who.html

# 28
  • Мнения: 2 120
Нещо се обърках, жената на всеки 3 години, а мъжа на 4 години.

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 15:29 от Дара

# 29
  • Мнения: 6 390
Дара
аз много не разбирам как ги смяташ  Embarassed
36 делено на 6 е хубаво 6, ама как се разбира плюс какво за да ти се смени кръвта  newsm78 и се получава 2006 - плюс 2000 ли смяташ  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт