Страхотна програма- Hello

  • 1 264
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Искам да ви похваля една програма,от която съм много доволна и ако има такива от вас,които не знаят за нея-да си я изтеглят от www.hello.com  Това е програма за изпращане на снимки- десетки,стотици...за секунди.Има опция и за чат-за коментиране на снимките. Страхотна е, опитайте!

# 1
  • Мнения: 677
как така стотици?нищо не разбрах..я поясни моля!

# 2
  • Мнения: 6 039

Програмата наистина е страхотна. Между регистриралите се потребители можеш да пращаш снимки, все едно ги копираш от една директория в друга

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 01:03 от Дивиана

# 3
  • Мнения: 677
бре..за филми що няма такава?!ае некой да се зафаща!торента ке умре!

# 4
  • Мнения: 6 039
Абе АЗ ИСКАМ ДА РАЗБЕРА ЗАЩО НЕПРЕКЪСНАТО МОДЕРАТОРИТЕ МЕ ДЕБНАТ
 И всяка вечер ми трият мненията и ги изрязват или редактират.
Писна ми вече!!!
Това са мои мнения и ще пиша каквото си искам, никой, ама никой няма право да ме редактира.
Как изобщо си го позволявате не ми го побира акъла???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Да не би да имам наложено ембарго върху темите на monda??????

# 5
  • Мнения: 4 390
Говори си, не ми пречиш.

Цитат
Всички теми с "израждащ" се характер ще бъдат заключвани и/или личните разговори ще бъдат изтривани.

Цитат
Идеята на форума е да се помага на потребителите, а не да се използва за празни приказки  и лични разговори - за празните приказки използвайте чат канала, а за личните разговори има функция Лични съобщения!

и за финал

Цитат
Модераторите си запазват правото да променят, преместват или да премахват постинги по тяхна преценка.
Счита се за меродавна тяхната преценка, а не тази на потребителите.


 Sunglasses Whistling

# 6
  • Мнения: 6 039
Много голяма работа сте. Форумът е пълен с размени на лични съпбщения, но само като видите монда и малена , хоп и голямата метла.

# 7
  • Мнения: 1 462
И ся последно откъде да си я купя тази Кока-Кола не разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт