добър хомеопат в Пловдив

  • 32 774
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 126
търся добър хомеопат. Синът ми има стрептококи в гърлото. За два месеца изпи пет антибиотика,но без резултат. Прочетох, че хомеопатиата помага.

# 1
  • Мнения: 903
Много моля да ми препоръчате някой добър хомеопат в Пловдив. Благодаря предварително.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И аз за това питах преди няколко дни, но никой не писа.

# 3
  • Мнения: 4 302
Д-р Юрукова,
гр. Пловдив, ул. Георги Груев № 6, ет.1
088 874 480

На мен ми помогна при лечение на хронична гъбична инфекция.

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Д-р Юрукова,
гр. Пловдив, ул. Георги Груев № 6, ет.1
088 874 480

На мен ми помогна при лечение на хронична гъбична инфекция.

А тя класически хомеопат ли е 2

# 5
  • Мнения: 110
И аз ще съм ви много благодарна,ако ми препоръчате добър хомеопат в Пловдив-за детенцето на моя близка-момченце на 6 годинки със скоро прекарана бронхопневмония...
Намерих цял списък с хомеопати за Пловдив и региона,но най-добре ще е да е някой с положителни отзиви...

# 6
  • Мнения: 903
Хайде момичета, имам спешна нужда от добър хомеопат....  bouquet

# 7
Thinking И мен ме интересува някой добър хомеопат в Пловдив,но да работи с класическата хомеопатия-тази с малките,бели хапченца,дето използват паметта на водата.Тази д-рЮрукова скоя хомеопатия работи и добра ли е? newsm53

# 8
  • Мнения: 84
Хомеопат в Пловдив не зная и не познавам, но оставям телефон на хомеопатично общество в София откъдето можеш да получиш повече информация. Той е: 02/9445379.

# 9
  • Мнения: 3 216
Заповядай и бьрзо да се оправяте. 765816 сл.тел., д-р Недева.

# 10
  • Мнения: 4 302
Ако не е добра и не е съм доволна, няма да ви давам координатите й.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 804
Ако се търси хомеопат за възрастни - д-р Недева. Деца под 5 години не приема в момента, защото е претрупана.
Работи с монопрепарати или класическа хомеопатия според нуждата.
Детето и мъжа ми са при нея - за детето съм много доволна, мъжът ми също отбеляза подобрение значително.
Има й ги пускани координатите нейде из този форум.

# 12
  • Мнения: 903
Ако се търси хомеопат за възрастни - д-р Недева. Деца под 5 години не приема в момента, защото е претрупана.
Работи с монопрепарати или класическа хомеопатия според нуждата.
Детето и мъжа ми са при нея - за детето съм много доволна, мъжът ми също отбеляза подобрение значително.
Има й ги пускани координатите нейде из този форум.

Можеш ли да ми ги дадеш пак.

# 13
# 14
Ако не е добра и не е съм доволна, няма да ви давам координатите й.
[/quote

ОК!Това-ясно,ама не разбрах с коя точно хомеопатия работи-с класическата или с някоя от другите?Защото за мен това е важно-държа да работи с класическата хомеопатия.Питам за д-р Юрукова-да не стане объркване.

Общи условия

Активация на акаунт