Дали да дам млечна каша?

  • 950
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Днес съм толкова завеяна, че пазарувайки пюретата на Пресиян, купих Млечната каша на Хип с овес и плодове. Чак в къщи видях, че съм взела млечна. Еййййй, изядох се....
Рано ли е да му дам, или да я запазя.....

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 15:11 от Гея

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Аз дадох млечна каша след като Марти навърши 10 месеца. Купих на ХУМАНА,защото бях чела във форума,че използват адаптирано мляко. Прие се много добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 037
аз давам млечни каши още от 6 и половина месеца, като беше, т.е. първата му каша още беше млечна. Смо гледам да е с АМ, а не със сухо мляко, нямаме проблем от това.  Та зависи с какво мляко са хип, ако е с АМ не бих се притеснявала...

# 3
  • Мнения: 1 930
Пише, че  е обезмаслено мляко на прах

# 4
  • София
  • Мнения: 44 037
Пише, че  е обезмаслено мляко на прах

значи няма проблем....и хуманата така пише...на др си пише сухо (пълномаслено) мляко.

Все пак ти си решаваш, някои мами сигурно ще те посъветват щом кърмиш до годинка дори да не даваш мл каша....

# 5
  • Мнения: 4 242
Аз не бих бързала. Сирене дадох някъде на 9 навършени, кисело мляко на годинка а прясно на скоро, значи към година и половина.
Защо не опиташ да смениш кашата или я продай на някоя мама.

# 6
  • Мнения: 1 930
Благодаря    Ви  .
Няма да я давам, ще я дам на някоя мама.

# 7
  • Мнения: 8 917
След 8-я месец давах млечна на Милупа - има за 4 и за 6-месечна възраст.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 930
То и на ХИПската пише, че е след 6, ама.....

# 9
  • София
  • Мнения: 44 037
То и на ХИПската пише, че е след 6, ама.....

Еми то все пак АМ ядат от 1 ден някои бебета...не виждам какво те притеснява във кашата....от тук нататък е въпрос на лично решение дали ще я дадеш или не, но тя все пак не е със сухо пълномаслено мляко, че да те притеснява.....аз като не мога да изцедя повече от 30 мл, че да му правя кашите с кърма, а той не иска да суче като яде каша си му давам млечна, но зависи от ситуацията..., но ако не си убедена, а се колебаеш по-добре не я давай....Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace

# 11
  • В офиса
  • Мнения: 4 008
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace

Анджък, и аз това се чудех. Защо решихте, че обезмасленото мляко е адаптирано?
По принцип за бебета (до 2 г.) се препоръчва пълномаслено, а не обезмаслено мляко, защото имат нужда от тези калории и мазнини. После може да се дава И такова с намалена масленост, но напълно обезмаслено може да се дава чак след навършване на 5 годинки, защото в него почти няма вит. А и Д.

# 12
  • Мнения: 1 930
Е, убедихте ме  на 100 % -Пресиян няма да я яде. Може майка му да намаже  Mr. Green.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 037
Според мен, това че млякото е обезмаслено, не означава, че е адаптирано NaughtyЗапази си я за след 2-3 месеца, ако не е отворена, нищо няма да й стане Peace

Анджък, и аз това се чудех. Защо решихте, че обезмасленото мляко е адаптирано?
По принцип за бебета (до 2 г.) се препоръчва пълномаслено, а не обезмаслено мляко, защото имат нужда от тези калории и мазнини. После може да се дава И такова с намалена масленост, но напълно обезмаслено може да се дава чак след навършване на 5 годинки, защото в него почти няма вит. А и Д.


ми реших защото колкото хора съм питала за хуманата (продавачи, майки и т.н.) всички казват, че е с АМ, а на нея пише така с обезмаслено мляко.....

# 14
  • Мнения: 3 595
Мисля, че ти най-добре си усещаш. Щом имаш колебания не я давай. Ще им дойде времето и на тях  Hug

Общи условия

Активация на акаунт