Билките/Отварата на "доктор" Лозанов...

  • 8 551
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
от почти 10 години знам за т. нар. "билки" на "доктор" Лозанов, живущ в Лозенец, и предлагащ отварата в шишета по 1.5 или 2 литра. В началото беше по 1-2 лв., днес вече бутилка от 2 л. струва 12 лв., защото била "концентрат".... В ксерокс-листовката, която върви с всяка бутилка, се обяснява, че въпросната билка/отвара лекува най-разнообразни болести, нещо като фамозния Пенкилер (Painkiller), но повечето хора, включително и аз, ползуваме отварата главно за отслабване.

За тези 10 години съм изпил от въпросната отвара около 7-8 шишета, обикновено в моменти, когато спонтанно решавам, че трябва да се отслабва....е, има някакъв ефект, особено ако се пие редовно, даже знам за случаи за свалени по 15-20-30 кг. за 2-3 месеца, но не знам каква точно е цената на тези загубени килограми, и дали вредните и страничните действия не са в повече от допустимото.

Знам, че основните съставки на отварата са английска сол и сена (майчин лист), които предизвикват бързо изпразване на стомаха и червата и доста често "позивите на доктор Лозанов" те хващат на най-неподходящите за целта места....но няма как, аз съм мъжко чедо на средна възраст, и поговорката "трай бабо за хубост (и най-вече за здраве)" важи и за нас, мъжете....

Днес следобед, дъщеря ми с тайнствен вид си запали колата и изчезна в неизвестна посока...когато се върна, беше гушнала една от познатите бутилки на д-р Лозанов...видимо и тя "спонтанно" е решила да слабее, но ако може, някак мързеливо, без диета, и без да полага усилия по фитнеси и тренажори.

Очевидно, след като въпросната горчива до смърт гадост вече е в хладилника, тати също ще подпийва от нея, просто ей тъй, за самочувствие...е, ако падне някое и друго килце, все е файда...

Та въпроса ми е, ако някой знае повече за въпросната отвара, ако я е ползувал или има някакви други впечатления или допълнителна информация, моля да разкаже опита и впечатленията си от нея и да хвърли малко повече светлина върху плюсовете и минусите и.

Моля, не ми пишете общи мнения от сорта на "мани я тая гадост", "само спорт и тренировки", "природосъобразно хранене", "не-нам-ква-си диета" и др. подобни, всичко това го знам не по зле от всички вас...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 924
Виж тези теми,там е обсъждан този "билкар"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106394.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97786.0

# 2
  • Мнения: X
luftwaffe, тази същата тема не  я ли беше лепнал в дир-а?  newsm78

# 3
luftwaffe, тази същата тема не  я ли беше лепнал в дир-а?  newsm78
Е и, кво от това, не мога ли да питам на 2-3 места ???
И не съм я "лепнал", а съм я "пуснал" в дир-а !

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А къде живее този доктор.Дайте адрес че и аз нещо се запалих да си купя

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Пак ли тая тема. Не бих се запалила да пия пикливите отвари с недоказан произход и съдържание на един самозван лечител със съмнителни умения. Никога не бих поела такъв риск.

luftwaffe, ти внук или дъщеря си му? Дано ти дава поне някой лев за рекламата.  Mr. Green

# 6
ЗДРАВЕЙТЕ, ПО ПОВОД БИЛКАТА НА Д-Р ЛОЗАНОВ.ВЕЧЕ Я ПИЯ 1 ГОДИНА И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА .ПО ПОВОД СЪСТАВА И ИМАМ ИНФОРМАЦИЯ ЧЕ Е ДАВАНА ЗА ИЗСЛЕДВАНЕ В ХЕИ И Е ДОКАЗАНО ЧЕ НЯМА ВРЕДНИ СЪСТАВКИ И НАИСТИНА Е ОТВАРА ОТ БИЛКИ.ПОЗНАВАМ ХОРА КОИТО ПРЕД ОЧИТЕ МИ СВАЛИХА 20 КГ.ТАКА ЧЕ ДЕЙСТВА АБСОЛЮТНО ЗА ЛЕНИВИ ЧЕРВА И ОТСЛАБВАНЕ.
ЗА ТРИ МЕСЕЦА СВАЛИХ 4 КГ СЛЕД ТОВА ПО МАЛКО НО СЕГА НЕ КАЧВАМ И СИ ГИ ПОДДЪРЖАМ КИЛОГРАМИТЕ.

# 7
  • Мнения: 6 958
Свалянето на 5 кг. за 2-3 месеца примерно както е опоменато по горе е направо ''смешно''... (може да се свали много повече БЕЗ билката и САМО с диета и спорт). Няма вълшебни хапчета, прахчета не го ли разбрахте...  Tired  но който вярва от сърце му пожелавам да не си навреди по някакъв начин за недоказани последствия от такъв род продукти...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт