Безопасно ли ползването на репелент по време на бременност?

  • 650
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте момичета, чудя се дали използването на репелент по време на бременност е безопасно за бебчо?  Комарите ме подлудяват, но не знам дали мога да се пръскам с нещо, и ако д  - с какво? Вие ползвахте ли нещо по-специално или всеки репелент става?

# 1
  • Мнения: 169
Ако има проблем да използва6 даден препарат би трябвало да пи6е на опаковката аз ползвам OFF няма проблем.Ако иска6 питай и доктора си за по голямо спокойствие Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
най-добре питай в аптеката трябва да иам нещо

# 3
  • Мнения: 552
Здравейте момичета, чудя се дали използването на репелент по време на бременност е безопасно за бебчо?  Комарите ме подлудяват, но не знам дали мога да се пръскам с нещо, и ако д  - с какво? Вие ползвахте ли нещо по-специално или всеки репелент става?
Те много ядат бременни жени  Simple Smile Ама сериозно - има такива изследвания, нещо с хормоните... а и защото се повишава леко телесната температура - те се водят по топлината  ooooh!
Мен толкова ме хапеха, че използвахме изпарител Raid... никъде не пише, че не може. Иначе за репелент предполагам, че няма никакъв проблем - аз съм питала докторите за различни мазила (примерно, против разширени вени), и всички казват, че щом е външно, няма как да създаде проблем.
Ако се притесняваш, купи си Autan Junior - той е за бебчета... мажа моя бебок с него постоянно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт