Намаленията по магазините

  • 9 653
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Какво ви е мнението?
Има ли неща които си купувате или пасувате?
В кои магазини има намаления, давайте идейки.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние вчера ходихме в Mall of Sofia, мъжо си купи панталони. Във всички магазини имаше намаление - къде 30%, къде 50%. Аз нищо не си купих, защото предишния ден си набавих мноооого тениски и ризи.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 457
Ние вчера ходихме в Mall of Sofia, мъжо си купи панталони. Във всички магазини имаше намаление - къде 30%, къде 50%. Аз нищо не си купих, защото предишния ден си набавих мноооого тениски и ризи.
Аz пък се въzполzвах от намаленията в Мола и си вzех 4  нещица- пола, панталон, рокля, и потник. Всичко в Калиопа-та беше до 19,90лв. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14 486
вие се сетихте бе хора!!!!
то всичко се обра, вадят новите колекции за есента, вие за намаления питате.

# 4
  • Мнения: 583
Като става дума за намаления,  дали случайно някой не е попаднал на хубави дамски чанти/ежедневни-не официални/ в София?

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А има един спортен магазин на Гурко, голям, май на PONY, пише разпродажба. Аз се пъхнах. Е вътре нямаше една намалена дреха или обувка. Много ги мразя тези номера!

# 6
  • Мнения: 293
вие се сетихте бе хора!!!!
то всичко се обра, вадят новите колекции за есента, вие за намаления питате.


ех, глупости сега! аз пък точно август обикалям, ако търся лятно намаление.

# 7
  • Мнения: 899
И аз мислех да пускам такава тема, но ти ме изпревари  Simple Smile
Та на въпроса - да знаете къде има намаление на хубави сандали или чехли? Че моите се скъсаха и сега си търся нещо хубаво, на приемлива цена...

# 8
  • Мнения: 998
Като става дума за намаления,  дали случайно някой не е попаднал на хубави дамски чанти/ежедневни-не официални/ в София?
Точно преди малко купихме на една колежка, страхотна чанта. Магазина се намира на Шишман, като вървиш към Графа от лявата страна, между Гурко и Графа, магазина се казва "Алекс", станах много впечатлена от разнообразието на модели и цветове!

# 9
  • Мнения: 5 539
вие се сетихте бе хора!!!!
то всичко се обра, вадят новите колекции за есента, вие за намаления питате.


Какво точно имаш предвид? Именно в началото на август започват разпродажбите на лятната стока, за да може до септември да се освободи място за есенната.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В повечето магазини за обувки има табелки, че чехлите са по 10 лв.
Видях един такъв на Графа близо до Попа и един на Иван Асен близо до кино Влайкова. В магазина на Иван Асен пише плащаш 2 взимаш 3, но вчера беше затворено и не видах какво предлагат

# 11
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние в събота бяхме в МОЛ-а и имаше стрхотни намеления. В Kenvelo замазах блуза намалена с повече от 54 на 19 лв.  и панталон намален с 50 %  . Но от всичко дето бе намалено само там ми хвана нещо окото, а и в MANGO имаше интересни неща.

# 12
  • Мнения: 293
благодаря за MNG, защото все не ми остава време да мина натам, а пък се интересувах.. мисля да хвърля оче за пуловер, не се смейте, ама после не ми се дават 75 лв за новата им колекция. А и за МОЛ-овете - благодаря за инфото, не бях ходила скоро натам (пуста работа, далече! Simple Smile )

# 13
  • Мнения: 14 486
вие се сетихте бе хора!!!!
то всичко се обра, вадят новите колекции за есента, вие за намаления питате.


Какво точно имаш предвид? Именно в началото на август започват разпродажбите на лятната стока, за да може до септември да се освободи място за есенната.

ами аз пазарувах от намаление края на юни. в момента вече имат заредена есенна стока в магазина.

# 14
  • Мнения: 583
Като става дума за намаления,  дали случайно някой не е попаднал на хубави дамски чанти/ежедневни-не официални/ в София?
Точно преди малко купихме на една колежка, страхотна чанта. Магазина се намира на Шишман, като вървиш към Графа от лявата страна, между Гурко и Графа, магазина се казва "Алекс", станах много впечатлена от разнообразието на модели и цветове!
благодаря ти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт