Но фрост или автоматично размразяване?

  • 4 857
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
че аз си мисля, че са едно и също тези неща  newsm78

Не са едно и също.
Но фрост системата работи на принципа на климатика /няма никаква течност в хладилната система/.
Докато тези с автоматичното размразяване са си обикновени хладилни системи, но автоматично се разтапя насъбрания лед в хладилника- обърни внимание че на тези с автоматично размразяване на задната стена на хладилника има улейчета за събиране на водата, докато в Но фрост - такива липсват.

# 16
  • Мнения: 649
Вземи си No frost и няма да съжаляваш, аз имам Аристон и съм много доволна. Обърни внимание и на енергийния клас - за един хладилник това е от голямо значение това е уред, който работи нон стоп 24 ч.
Успех в избора

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вземи си No frost и няма да съжаляваш, аз имам Аристон и съм много доволна. Обърни внимание и на енергийния клас - за един хладилник това е от голямо значение това е уред, който работи нон стоп 24 ч.
Успех в избора

 Naughty А , не работи нон стоп, изключва и включва. Laughing

А някой ще даде ли отзиви за хладилник с диспенсър за вода.Колко е необходимо, удобно ли е за ползване? Искам такъв хладилник, но нашият не иска да сдаде багажа ( от 92 г е). Събирам мнения и ако до другото лято не се размрази- ще го закараме на вилата и ще си купим нов. Laughing

# 18
  • Мнения: 7 640
Не е едно също. При авт. размразяване постоянно се стича една вода/пари/ от стените на хладилника и най-вече от задната стена. При Но фрост става равномерно обдухване на продуктите, т.е. еднаква т-ра на всякъде. При автоматичното размразяване има едно улейче и водата се стича по него до изпрарителя който е отзад и се изпарява. Освен това е добре да го размразяваш/ изключваш/ поне веднъж годишно целия. При Но фрост нямаш такива грижи. Няма обледяване на продуктите.
ами това автоматично значи, че изсушава непокрити продукти Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 546
значи нашият е с автоматично размразяване. но не съм забелязала да има улейчета, също така не пише, че трябва да се размразява веднъж годишно.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 494
Задължително но фрос   Peace

И нашият е такъв Peace

# 21
  • Мнения: 953
извинявай че ти влизам в темата,но кажете ми има ли хладилник с фризер,при който фризера е наравно с хладилника.т.е. равни части.защото повечето които виждам - фризеххххххра е по-малък литраж от хладилника.

# 22
  • Мнения: 11 607
Мами, благодаря ви много - в крайна сметка си купихме Деу но фрост! Знаех си,че тук ще намеря това,което ме вълнува! за други неща - пак ще питам! newsm51

# 23
  • Мнения: 7 640
извинявай че ти влизам в темата,но кажете ми има ли хладилник с фризер,при който фризера е наравно с хладилника.т.е. равни части.защото повечето които виждам - фризеххххххра е по-малък литраж от хладилника.
има, в Технополис. Но не мога да ти кажа точно кой модел, от по-високите класове беше, двете части бяха приблизително еднакви

Общи условия

Активация на акаунт