сенки /отново/

  • 4 038
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Яна, не че съм ползвала АртДеко, но разглеждах вчера един руски форум и там една мацка беше постнала снимки на гримираните си очи - то са едни цветове, едни чудеса, все едно профи й е правил макияжа. Та сенките й са именно АртДеко.

Сега ще се поровя пак и ако намеря снимки, ще ги пусна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ето:



А ето какво е използвала мадамата за този грим:

Цитат
Брови карандашиком Диор
База под тени Артдеко
Тени Кельвин Кляйн оттенок Турмалин
Тени Артдеко 052
Тени Артдеко 262
Тени Артдеко 092
Тушь Ева
Карандаш для губ водостойкий
Помада Лаудер Электрик цвет Лав Файр

Речник: тени - сенки
                  карандаш - молив
              тушь - спирала
             

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ето още:

# 18
  • Мнения: 5 539
благодаря на всички за отговорите. Още не съм решила какви ще са и на края ще ги избирам по цвят май  ooooh!.
Копче, нещо не ми се ще са са течни, а относно нанасянето, вероятно е лесно с ролка, но аз в ежедневието си нанасям сенките просто като малко по-плътна очна линия и рядко се гримирам както по правило се нанасят сенки Embarassed.


момичета, а за Аркансил нещо да кажете, че днес и тях загледах .... и едни Евлин или Евелин или.... и Колистар де ама те моментално отпадат заради ... ценовата разлика ooooh!
За Аркансил да ти кажа: наскоро си купих двойка сенки и съм доста доволна от тях. Намерих едно забутано магазинче-склад, където разпродават козметика на Аркансил и има доста изгодни предложения Flutter Не са ментета и са в срок на годност, да поясня

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Лилита, а за кое магазинче говориш? Аз проверих в Еврос - там ги видях. Утре смятам да отида до Бонжур и вече да си купя каквото и да е само да е зелено и / или лилаво на цвят и да е сенки Laughing

Киса, цветовете наистина са невероятни, но този грим е доста тежък за моя милост

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 22:46 от Яна (2 в 1)

# 20
  • Мнения: 1 526
Киса, много ми харесаха снимките, можеш ли да ми дадеш линк към този руски сайт?
 Извинявам се за ОФФа  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, тези сенки Арт Деко направо ме подлудяват вече... ooooh! Само прекрасни отзиви чувам за тях, а все още не съм ги пробвала...
Някой от вас да знае в кой точно магазин на Пиротска имаше Арт Деко продукти? Някъде в търговската зона бил.

# 22
Ох, тези сенки Арт Деко направо ме подлудяват вече... ooooh! Само прекрасни отзиви чувам за тях, а все още не съм ги пробвала...
Някой от вас да знае в кой точно магазин на Пиротска имаше Арт Деко продукти? Някъде в търговската зона бил.

Погледни този линк - http://www.nardis-bg.com/partneri/partners.htm  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Душата, страшна си!
Мерси мнооооого! Hug

# 24
Душата, страшна си!
Мерси мнооооого! Hug

За тебе всичко.  Hug

# 25
  • Мнения: 8 917
Арт деко Peace

# 26
  • Мнения: 6 617
Чифели наистина са добри отдавна не се бях сещала.Сега си ползвам Боржуа

# 27
  • Мнения: 5 539
Лилита, а за кое магазинче говориш?
Значи ако имаш път към центъра, ще ти кажа как да го намериш. Намира се на ул. "Оборище" Не знам точно кой номер, но зъболекарката ми работи на "Оборище"56, а този склад е в съседната кооперация. Дотам се стига, като вървиш по "Кирил и Методий" и после по "Оборище" завиеш наляво. То е 50 м. по-нататък от лявата страна.
Аз например си взех оттам два цвята на Аркансил за 5-6 лева и отделно 1 дебел молив за очи за 5 лв. Има и стелаж на DEBORAH  с разкошни нещица Flutter, ама идват една идея по-скъпи.

# 28
  • Мнения: 5 317
Чифели и Севънтин.Артдеко не съм използвала,но се замислям да си купя.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Киса, много ми харесаха снимките, можеш ли да ми дадеш линк към този руски сайт?
 Извинявам се за ОФФа  Peace

Ето, обаче снимките са от форума към сайта. www.passion.ru

Общи условия

Активация на акаунт