Впечатления от пюрета

  • 6 927
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
 Плодови на Ганчев, Ам-Ам, Hello( давала съм круша, но са много сладки), А зеленчукови само на АМ-АМ, защото не иска да кусне тези на Ганчев.

# 31
  • Мнения: 118
HIPP, SEMPER ,GERBER ,NESTLE докторът ни посъветва и е прав

# 32
  • Мнения: 47 981
хип-супер са за захранване(взимала съм само от тези с буквата а)
нестле алете-взех едно с пиле-ами страхотно е!
ам-ам-купувала съм плодови и зеленчукови-отврат! Sick
ганчев-взимала съм само за дъщеря ми(преди 4-5 год),не бяха лоши,но не ги ядеше,сега не смея да взема заради сухото мляко и лошите отзиви Confused
овко-взех плодови-ябълка и круша и ябълка без захар-не са лоши на вкус
хаме-взимала съм за дъщеря ми много,бяха й любимите,на малкия съм давала само ябълка и круша,засега не давам заради захарта,иначе го хареса,и на мен са ми много вкусни Wink
сънвал-купувала съм само зеленчуковите,не са лоши,но много гъсти,и няма много разнообразие и трудно се намират Wink
хелло-като хаме са,но хаме са по-добри,а хелло-по-сладки

# 33
  • Мнения: 1 800
HIPP -  харесвам всичко
Ганчев - само плодовите и кашите Лека нощ
HAME - много хубави
GERBER - месни и зеленчукови

# 34
  • София
  • Мнения: 10 825
Моя син харесва всички пюрета, които съм му давала. Blush А това са Хипп, Семпер, Гербер, Нестле, Бебевита.
Особено много харесваше супите на Нестле - еххх, че ме е яд, че ги спряха  Cry А пюретата на Семпер за възраст 1 до 3 години са му много любими. И аз не съм усетила да са люти Rolling Eyes Единственото пюре, на което се е мръщил е вегетарианската лазаня на Семпер.
Два пъти съм давала Алете и Сънвал  - хубави са пюретата, но тия Неделчев и Неделчев никаква работа не вършат - дистрибуцията им е под всякаква критика

Някой има ли представа защо зеленчуковите пюрета са само в малки бурканчета (освен спанак със сметана и младите зеленчуци  на Хипп), та трябва на едно хранене да отварям по 2 бурканчета Confused

# 35
  • Мнения: 27 524
Някой има ли представа защо зеленчуковите пюрета са само в малки бурканчета (освен спанак със сметана и младите зеленчуци  на Хипп), та трябва на едно хранене да отварям по 2 бурканчета Confused

Такива внасят, иначе има и малки, и големи.

# 36
  • Мнения: 4 428
Някой има ли представа защо зеленчуковите пюрета са само в малки бурканчета (освен спанак със сметана и младите зеленчуци  на Хипп), та трябва на едно хранене да отварям по 2 бурканчета Confused

Такива внасят, иначе има и малки, и големи.

Освен това в сайтовете има доста повече видове пюрета. На Гербер гледах, че има и само от един вид зеленчук пюре. Това би ми било много по-удобно, защото ще си правя тази комбинация, която сметна за подходяща за определената възраст. Не знам защо са преценили да внасят само това Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 27 524
И тук не внасят. По няколко вида от две марки и толкова. Германия съм я признала с марки и избор. Особено на Милупа. Там направо може да се сбърка човек от количество, качество и разнообразие. Няма как, ще се задоволяваме с каквото ни се предлага.

# 38
  • Мнения: 113
Вики си похапва от всички пюрета който до сега съм и предложила. най вече ОВКО супер са.аз лично не харесах МАНДЕВно тя ги яде.повече не купих от тях.а НЕСТЛЕ,ХИППИ,СЕМПЕР и ГЕРБЕР не са по-нашия джоб,но сме ги пробвали и не са лоши.забелязах ,че като и сготвя домашни пюрета стават много вкусни и тя ги харесва.успех в търсенето на вкусни пюрета.

# 39
  • Мнения: 5 103
Е вие ме вкарахте в размисли , я една Анкета да пуснем  newsm78
Аз мислих Хип, ама като Ви чета май ще мина на Нестле.
И един тъп въпрос какви са тия бисквити на прах, без глутен newsm78 и с ква биба се дават??

# 40
  • Мнения: 27 524
Е вие ме вкарахте в размисли , я една Анкета да пуснем  newsm78
Аз мислих Хип, ама като Ви чета май ще мина на Нестле.
И един тъп въпрос какви са тия бисквити на прах, без глутен newsm78 и с ква биба се дават??

Хип и Нестле са на едно ниво.  Peace

Бисквитите са плазмонки, гранулирани са, не съвсем на прах, разтварят се веднага в мляко и минават през биберона без проблем. Аз купих, обаче са зверски сладки и ги подарих на баба ми за попарите й  Grinning

# 41
  • Мнения: 5 103
Е вие ме вкарахте в размисли , я една Анкета да пуснем  newsm78
Аз мислих Хип, ама като Ви чета май ще мина на Нестле.
И един тъп въпрос какви са тия бисквити на прах, без глутен newsm78 и с ква биба се дават??

Хип и Нестле са на едно ниво.  Peace

Бисквитите са плазмонки, гранулирани са, не съвсем на прах, разтварят се веднага в мляко и минават през биберона без проблем. Аз купих, обаче са зверски сладки и ги подарих на баба ми за попарите й  Grinning

Ако давам примерно 150 мляко ги слагам директно вътре без да намалявазм количеството мляко така ли??

# 42
  • Мнения: 27 524
Ако детенцето ти изяжда 150мл, трябва да намалиш количеството. Иначе ще стане много. Ако сложиш една лъжичка ще е малко повече, но 3 или 4 ще ти качат с още 50мл общата смес, а тя се брои. Така че ако искаш да слагаш бисквити, правиш да кажем 120 мл готова млечна смес и вътре добавяш бисквитите. Но ползвай биберон с цепка, понеже малко или много се сгъстява и ще тече по-бавно. Ще умориш и изнервиш бебето или ще заспи, преди да си го е изпило докрай.

# 43
  • Мнения: 5 103
Ако детенцето ти изяжда 150мл, трябва да намалиш количеството. Иначе ще стане много. Ако сложиш една лъжичка ще е малко повече, но 3 или 4 ще ти качат с още 50мл общата смес, а тя се брои. Така че ако искаш да слагаш бисквити, правиш да кажем 120 мл готова млечна смес и вътре добавяш бисквитите. Но ползвай биберон с цепка, понеже малко или много се сгъстява и ще тече по-бавно. Ще умориш и изнервиш бебето или ще заспи, преди да си го е изпило докрай.

Много мерси, нали съм тапир и питам по-обстойно Embarassed

# 44
  • Мнения: 46 510
... И един тъп въпрос какви са тия бисквити на прах, без глутен newsm78 и с ква биба се дават??

Защо искаш да слагаш бисквити Tired бебето няма нужда, а и такъв апетит отвориха на София, че по цяла нощ искаше да я де, а вече беше голяма и нямаше нощно хранене.
От тогава млякото у нас се пие чисто, без разредители и мезета  Mr. Green

Не съм сигурна, но май при ренци стана същото  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт