Спешен въпрос - червени обувки

  • 1 243
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Много си харесах едни червени обувчици на Зара, тип пантофки.

Моля ви, момичета, кажете дали е актуално, и всъщност главният ми въпрос е с какво да ги съчетавам.
Червена блузка ли, какво...  newsm78

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:42 от lourdes

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Относително е кой цвят е актуален. Като беше актуално розовото, направи ми се повръщаще от него. Аз лично много харесвам експериментите с цветовете. Вече не смятам за задължително обувките да се връзват с чантата. Може с колан, гривна, блузка.  Аз бих си ги взела смело! Grinning

# 2
  • Мнения: 6 713
Относително е кой цвят е актуален. Като беше актуално розовото, направи ми се повръщаще от него. Аз лично много харесвам експериментите с цветовете. Вече не смятам за задължително обувките да се връзват с чантата. Може с колан, гривна, блузка.  Аз бих си ги взела смело! Grinning

Благодаря за подкрепата. Аз досега никога не съм си взимала каквото и да е по-разчупено от стереотипа.
Явно съм много страхлива  Sick ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 168
И аз бих ги взела ако ми харесват, аз всъщност вече си купих едни червени, само че на токче. С дънки и блузка в черно и бяло и един гердан или шалче в червено стои супер.

# 4
  • Мнения: 131
Актуални в момента са всички цветове  Hug, като е по-добре даже обувките ти да не са в тон с чантата или колана например, както беше прието за задължително до скоро. Смело съчетавай  Peace
Единственото, което аз лично не приемам е рокля с затворени обувки. С ботуш може, но не и обувка  Naughty Но това си е лично мое мнение  Grinning

# 5
  • Мнения: 131
Съгласна съм с мимче за червено съчетано с черно и бяло райе, а защо не и синьо и бяло Wink

# 6
  • Мнения: 1 616
За мен много красива и екзотична е комбинацията червено-бяло! Например червени обувки - бял панталон - червен колан - бяла блуза/потник - червени и бели гривни... Или червени обувки - бял панталон/пола - червена блуза/потник и т.н. Изобщо можеш да експериментираш много с комбинацията червено - бяло! Контрастът е уникално красив!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 479
Много си харесах едни червени обувчици на Зара, тип пантофки.

Моля ви, момичета, кажете дали е актуално, и всъщност главният ми въпрос е с какво да ги съчетавам.
Червена блузка ли, какво...  newsm78

 Hug Hug Hug
Червени обувки, супер  Flutter Имам червени кларкове и ги съчетавам с червена блуза или червена шапка. Много харесвам обувки в нетрадиционен цвят  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27 524
Зависи от стила ти. Аз не бих си сложила, но иначе защо не  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 4 022
Аз си взех червени чехли наскоро  и ги комбинирам по следните два начина:
1.с дънки и ризка в червено и синьо ;с дънките и  бяла блузка и едно червено шалче
2.с ленен панталон(екрю-какъвто си е цвета на лена) и червено потниче и червено шалче вързано на чантата ми (екрю)

Сигурно има и други възможни конбинации Wink

# 10
  • Мнения: 6 713
Много благодаря на всички отзовали се. И на тези, които ще се отзоват Hug Hug Hug
Моят вариант май ще бъде:
червени обувки, дънки и червена блузка.

# 11
  • Мнения: 920
Червени обувки, червена пола. Трябва да имаш хубави крака, защото привлича погледа.

Общи условия

Активация на акаунт