Чакаме задружно да дойде есента и ОКТОМВРИ да се сбъдне най-красивата мечта!

  • 13 104
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Който рано си ляга рано става Flutter
vilian то пише годинките на първата страница ама аз гледах, гледах и теб не те видях...ама аз съм си заспала по рождение и е от това недоскиването ми Crazy
Добре дошла на новата мама  bouquet
Момичета имам предложение за новата тема. Някоя от вас да я отвори за да може две мами да я поддържаме..т.е автора и аз. За улеснение мога да предложа, който иска само да напише заглавието и да я отвори а аз ще копна старата страница на мястото на първата и после ще я доукрасим с нови картинки.
Честит рожденик на илияна сърталанска    bouquet Да те слуша още повече и да ти е жив и здрав Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 1 043

добро утро мамчета  Laughing
на мен ми изтръпва цялото дупе и коста отпред и назад към кръста   Shocked много се шашнах, но не беше болезнено
иначе имам адски пробождания отвреме на време  особенно като се разхождаме и вече няколко силни продължителни и последователни  контракции
май ще се местя при мамите през септември ... бебо е толкова ниско и като рита имам чувството че ще си подаде някооя ръка или крак отдоло newsm78
илияна сърталанска :  да само повдигане понеже имах материал още, Rolling Eyes  не си сложих никакъв силикон за което не съжалявам аз попринцип не съм привърженик на големите гърди - даже се бях зарекла че ако ми останат прекалено големи ще ги намаля  Grinning
 но съм чувала от други мами че не се е получило без силикон много добре... зависи би трябвало лекаря да каже кога трябва и кога не за да има добър резултат ,

# 272
  • Мнения: 2 152
Здравейте мами Hug

Добре дошла на новата мама, остана още малко, нека да е безпроблемно  bouquet

Мимита, благодаря за пожеланията за почивката от тук нататък Hug
За черта на коремчето, имам. Беше под пъпа сега вече е доста нагоре. Зърната ми също доста потъмняха, направо тъмно кафяви. Но знам, че след раждането и най-вече след кърменето се възстановяват. Питала съм много раждали и те са ми казвали, че си връщат предишния цвят.
Теди, за стриите - почвай веднага Контратубекс. Това е крем, който премахва и заличава белези. Препоръчва се за стрии.Казаха ми че токущо образувалите се, се заличават, още доката са червени. Почвай да ги мажеш сутрин и вечер и ти пожелавам успех.  PeaceНа една септемврийка й се бяха появили нови на тумбака и тя ги маза с този крем и после каза, че са избледняли и почти не се виждат. Колкото до старите стрии, няма да стане с кремове, а с операция. Имало някакъв нов метод, чрез него се вкарва кислород, в епидермиса и стари и големи стрии се премахват. Тук надали се прави, но виж в Австрия, може вече да го прилагат навсякъде.

Вилиян, гледам, че си препоръчала на Илияна крем на Клиник. Тук в Русе обаче не продават продукти на тази фирма Crazy Ще трябва или от Варна или от София . Аз петна нямам, но може би защото не съм светъл тип човек. Знам, че излизат на по-белите мами.

Честит рожденник на Иляна - да е жив и здрав.

Криси, я си стой тук. Никакъв септември. Куки ни остави, Яни гледам и тя. Сега и ти искаш при Септемврийки. Не давам Naughty Ще си чакаш термина до 2 октомври пък Mr. Green

Хераа,
може ли аз Blush Mr. Green Сега по цял ден ще съм си у нас и ще се чудя какво да правя, а и ми е интересно. Ако другите са съгласни, с голям кеф ще участвам.

Хайде чао за сега. Много писах май...Лек деен Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 10:55 от кръц кръц

# 273
  • Мнения: 5 178
Привет от жегава Варна, тук термоментите покават към момента 32 градуса на сянка , за на слънце не ми се мисли...

Ние с бебко сме добре като се изключи червеното дупе на мама.., което лека полека придобива нормален цвят (пу-пу-пу) дано да се излекуваме до петък, че сме на консултация и ще пускаме изследвания, нали в сряда 23.08  живот и здраве излизам в болничен за раждане ..
Докито каза, че има пакет задължителни изследвания и тестове преди раждането - освен задължителните изследвания кръв и урина, разбрах че ще взима цитонамазка и ще ме изпраща на тестове за упойки

Кръц-кръц Контратубекса не се препоръчва за бременни, поне така ми каза аптекарката.. аз по корема нямам ( за сега),  но отстрани на паласките и бедрата ..вече от червени взеха да покафеняват.. ще ги оттърва сигурно до Октомври, но това да ми е дефекта  newsm77 fingerscrossed

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 12:06 от PC (коте)

# 274
  • Мнения: 2 152
Коте, аз съм питала моя док и той каза, че ако ми се появят да мажа, нямало опасност.
А ето какво пише на листовката:

Какво да имате предвид по време на бременност и кърмене?
Няма данни за вредно въздействие на продукта по време на бременност и кърмене


Все пак Теди, ако иска да пита нейния лекар и ако той разреши да се маже..Ирини, от септемврийките е много доволна Wink

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кръц кръц започвай я страничката Flutter

# 276
  • Мнения: 109
как сте сладурани засмяни?Wink
ние с беба растем все пове4е и пове4е...не си виждам ве4е пръстите на краката Wink
жегата ме мори и не излизам по цял ден - в4ера с каката си взехме диня и цял ден я режем,а тя край немаше...после донесоха домати от село ,ама сладки и со4ни - истински !- и като направихме една салата...Wink сирене и домати..да имаше и малко топъл хлебец..Winkама много съм се увлякла първите месеци с кг и сега нема хляб...
ех,ве4е ми се излиза с коли4ката - гледам мам4етата в Морската градина и най- искрено им завиждам...
а относно кърменето и недаването на вода в Щатите....замислете се колко им е май4инстовото при тях...40 дена след раждане си седят вкъщи- затова не дават вода,за да може бебето тези 40 дена максимално да "изцоцка " майка си,която след това се връща на работа без тън мън...а ние ...ще си даваме вода...особено на летните бебета Wink))
Илияна - и аз имам петна по лицето-бузите и носа....не са големи,но определено ги нямах до преди месец...дано се махнат сами...надявам се!
Варненки ще се събираме ли с коремите или после като родим???Wink

# 277
  • Виена
  • Мнения: 725
Късно пиле,късно пее...Ужас преди малко ставам,той почти свършил деня #Silly.
 Мерси кръц кръц  за инфото  bouquet.Направо ще си поръчам да ми донесат от БГ защото тука ако го има ще се казва по друг начин,е за всеки случай ще питам и лекарката си,тя какво ще ми препоръча.Пък иначе за операцията ще взема да поразпитам за този нов метод,дали го прилагат тука.
  krissie ужас направо ме успокои за операцията Peace Wink.И аз така припадам преди да ми сложат инджекция,от малка съм си така.Даже с малката като ходим да и слагат ваксините аз не гледам и карам татито да я държи.Мин.година като направих спонтанен аборт и в болницата преди да ми сложат упойката пак си припаднах,ама то и толкова мн.кръв ми изтече.Ама съм решила,че ще си сложа силикон,аз не искам само повдигане,е не искам и да са мн.големи,ама ще видим като му дойде времето.И да недей да се местиш при септемврийките Stop Simple Smile.И аз мисля,че ще родя септември,последния път бяхме 2 седм.по големи,а и имам чувството,че ще родя мн.по рано,ама да видим де то нищо не се знае.Ама не искам да се местя,тука ми харесва повече
 Hug
  А пък за водичката и аз съм за даване на бебко.Дори по мъничко,но всеки сам си решава.

# 278
  • Мнения: 669
Здравейте и от мен!! Който късно ляга става ей по това време  Embarassed
Честит рожденик на Илияна-да е жив и здрав и много да помага!!!!
Жегата е ужасно нещо-винаги съм се славила с тънки и красиви глезени, а сега са едни подутички-като на прасенце Sad Да не говорим как  ме болят сводовете...
Колкото до стрийте-за сега нямам никакви, хем не сам от слабите вече-наддала съм 14кг до сега Embarassed Вярно,че почнах от малко,ама можеше и по-добре...
Никоя от вас ли не ходи на у-ще? Сигурно си знаете всичко Sad
Хайде лек ден!!!

# 279
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте мами!

Цяла седмица докато ви изчета, най-сетне успях - то в тая жега това ми е основно занимание, като са ме затворили вкъщи.

Ангелина, ние дружно ходим на училището на списание 9 месеца, което е безплатно. Моя съседка горещо ми препоръча училището на Диди Димова, имам координати ако ги искаш, но цената е 200 лв., които не ми се дават точно сега. Включват се и съвети за следродилния период, в смисъл може би по време на отглеждането на детето. Иначе оска май беше споменала, че ще ходи на училище "ма-ма".

Момичета, някой да си е слагал полижинакс вагинални глобули по време на бременността? Аз сега си ги слагам, но малко ми е притеснено, че пише в листовката да не се прилага по време на бременност, но доки ми ги изписа Sad Тя вече се чуди какво да ми даде, все някакви бактерии, преди бяха стафилококи които ги махнах с хомеопатично лекарство и вагинален крем, сега пък ентерококи и ешрихиа коли. За първите взимам пак хомеопатино лекарство, но за е.колите май не съществува и докторката иска да пия антибиотици в 35 седмица, а при мисълта за това зле ми става - вече пих антибиотици в 6 месец.

Иначе и аз ходя само 1 месечно на жк и досега не са ми слушали тонове... Малко съм озадачена, че главичката на бебчо върви с 2 седмици по-голяма от крачето, вече 2 поредни месеци ми го казват.
Напоследък доста ме боли гърбът, направо няма оправия. Това да е проблемът де.

Хайде много здраве на всички.

# 280
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Варненки ще се събираме ли с коремите или после като родим???Wink

Ми да се съберем, кога?  каде? Предлагам да се организираме по добре,за да се съберем повечко хора, те някой мами още ходят на работа да кажат кой кога е свободен и другите, (като мен дето по цял ден дремя из къщи) да се разберем нещо

Общи условия

Активация на акаунт