от кога може да се дава МЕД !?

  • 1 272
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
това знам и аз, заради риск от алергия. баба даде без мое знание на детето , когато беше на 1 год, за щастие без последствия за малкия. давам му от време на време с овесените ядки

# 16
  • Мнения: 791
На каката дадох след 2 год. Трябва да се внимава и какъв е медът. Тя прояви алергия към един, но пък към другия нямаше реакции  Crazy  Обрина се за около 3 дни по телцето. Бях й дала само едно близване на върха на лъжичката, но ето, че този мед не беше подходящ.

# 17
  • Мнения: 8 917
Моля, да ме извините за баналния въпрос... но ако е възможно някой да каже от кога може да се дава МЕД !?

Мисля да дам след 3-тата годинка Peace

# 18
  • Мнения: 7 837
Дадох миналия месец.
Малките количества са полезни за организма. Отдавна ми мина вманиачаването  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 183
Аз знам 4е не се дава преди втората годинка. На Томи запо4нах да подлаждам млякото сутрин с малко мед около третия рожде ден

# 20
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Чела съм, че най- рано след годинката. Hug

# 21
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Моля, да ме извините за баналния въпрос... но ако е възможно някой да каже от кога може да се дава МЕД !?
Тъй като вкъщи отглеждаме кошери, имам претенцията да знам доста неща за меда и другите пчелни продукти. Медът е много "силна" храна. Именно поради това не трябва да се дава поне до 1 годинка. Това е много полезен продукт по принцип, но тъй като се консумира без термична обработка, довежда често до алергии при малките деца. Затова, не бързайте. Ако все пак трябва нещо да се подслади, по добре е по-малката злина - захар и то в много малки количества.

Общи условия

Активация на акаунт