Синът ми е във възсторг от филма "Колите"...

  • 2 383
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
Играчки от детските менюта от МакДоналдс са много готини - героите от филма "Колите". Здрави са и са добре направени. Тази седмица са Светкавицата Маккуин и Матю. В петък ги сменят играчките, мисля, че общо са 10 бр. Синът ми много ги хареса Grinning

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Играчки от детските менюта от МакДоналдс са много готини - героите от филма "Колите". Здрави са и са добре направени. Тази седмица са Светкавицата Маккуин и Матю. В петък ги сменят играчките, мисля, че общо са 10 бр. Синът ми много ги хареса Grinning

Благодаря още утре ще отида да му купя. Моя син ще полудее от кеф.   bouquet Много благодаря!

# 17
  • Мнения: 216
Моите мъже днес са били на кино. Бяха много доволни и казаха, че филмът е страхотно озвучен на български. Със субтитри не е същото - хлапето не разбира голяма част от филма. Не ми стига Макдоналдс ами са пуснали играчки и в Нескуика, който непрекъснато ядем- та сега чака с нетърпение следващата кутия.

# 18
  • Мнения: 931
Филмчета наистина е страхотно - и за малки, и за големи. А най-голямата гордост за мен е, че художникът на фона е българин - Антоний Христов. Наистина съм щастлива, че с наше участие се правят такива страхотни филмчета. А от билетите от кино може да спечели и една от играчките говорещи колички от филма. Освен това е и дублиран.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105
И моето дете гледа филма и е във възторг. Ще мина да му взема едно детско меню със Светкавицата Grinning

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Играчки от детските менюта от МакДоналдс са много готини - героите от филма "Колите". Здрави са и са добре направени. Тази седмица са Светкавицата Маккуин и Матю. В петък ги сменят играчките, мисля, че общо са 10 бр. Синът ми много ги хареса Grinning

Ясно, значи 5 седмици трябва да купувам по 2 детски менюта  #Cussing out. И с Нескуика няма да се разминем явно. Е, поне са неща, които ядат  Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 1 520
Сериозно съм се наканила да заведа и моето дете. Той сега е на ... 2 г. и 10 мес. Мился че би устискал мирен в салона, най-вече запленен в гледането.

Апропо, с каква продължителност е филма?

# 22
  • Мнения: 18
Вчера бяхме на филма в кино Арена от 19,30.SmaRt филма е час и половина , но преди него има половин час реклами.Марто е на3г.и5м..Издържа един час и после какво ли не измисля за да си ходим.Но бях твърда и го догледахме. Съвет от мен-избирайте си места от края ,за да можете да излизате и връщате спокойно

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Не ми стига Макдоналдс ами са пуснали играчки и в Нескуика, който непрекъснато ядем

Какви са играчките в Нескуика, моля?

# 24
  • Мнения: 1 756
УУУУУУУУУУ,дръпнах си дфилма и аз със субтитри при това сега като се наспинкаме го по4ваме  bouquet

# 25
  • Мнения: 294
mama Bobo, моля те, кажи от къде го дръпна Praynig

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох да ви се оплача, обиколих всички Макдоналдси във Варна и не намерих със Макуин светкавицата, свършили, но му купих с зъбатият му приятел Мейдър.  Grinning И сега през ден ще трябва да обикалям из Макдоналдсите да проверявам дали случайно не са им доставили Макуин или поне гаджето му Сали.  Sad

# 27
  • Мнения: 1 756
mama Bobo, моля те, кажи от къде го дръпна Praynig
www.data.bg  Peace

# 28
  • Мнения: 216
Какви са играчките в Нескуика, моля?
[/quote]


Някакви колички от филма са -засега синът ми ги гледа само на реклама в списание Мики Маус. В Била в Младост още не са ги пуснали- не са им свършили бройките с предишните играчки.

# 29
  • Мнения: 294
mama Bobo, нещо не ми се отваря страницата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт