Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Арт-клуб "Арлекин" на ул.Цимерман 12. Кафене, с подиум за изяви, дисководещ, който организира игрички и пуска музика, има и балет към клуба, ако искаш по-така и децата са повечко например.  Много добра ценова оферта. Ходили сме на 2 РД там.


Ще Проверя това място  Peace

Аз лично търся повече някакво място не толкова за деца, колкото да става за събиране на около 20 човека, с блок маси, защото няма да бъде просто почерпка с кафенце и торта  Peace В същото време трябва да има все пак място, където децата да играят (не е задължително да е детски кът точно, просто да има място, аз ще донеса балони примерно)


А няма ли хотел във Варна, чийто ресторант да е подходящ за случая и да предлагат кетъринг? Всичко да е на шведски маси?  newsm78

# 31
  • Мнения: 5 622
Малко със закъснение Embarassed , но ти писах на ЛС.

Благодаря ти за инфото, ние на Камелия и се спряхме, но от там ни заявиха, че понеже е детски РД, а те искали да имат и хора на свободна консумация (които няма как да са при нас, след като ще има деца, които ще щъкат по масите и ще пречат на останалите хора)не ни искат. Или другото им предложение беше да изместим РД-то в по-ранен час- разбирай от 14-17 часа  hahaha

Ще трябва да не си сложим децата да спят за да се вмъкнем в тоя час май  Thinking  Stop

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Какмо стана с рождения ден? Мина ли? Къде беше? Надявам се, че е било хубаво и забавно! Дай отзиви!  Wink

# 33
  • Мнения: 5 622
Ами не. Не е минал. На 20 септември е. Аз съм писала напред в темата датата  Wink

Още нямаме място за РД-то. Просто няма такова заведение, което да отговря на нашите изисквания, то и като цяло тук във Варна хубавите  заведения не са кой знае колко много  ooooh!

Ще видим какво ще правим  Thinking

# 34
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички.И на нас ни предстои РД на 09 септември и в момента съм в търсене на заведение като Вас.Казаха ми за заведението с/у зоологическата градина ,някой има ли впечатления.А и да ви питам къде точно се намира Максим?Благодаря Ви много и после обезателно ще пиша впечатления.....  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 425
А забравих да попитам за заведението на южния плаж клуб А-Lange ,там видях също че има детски кът?

# 36
  • Мнения: 13 512
Аз бях тази година на коктейл на Алианс Франсез във Вила Буров и беше организиран перфектно. Там има и детски кът-обади се да провериш как стои въпроса с шведската маса. Най-добре е  да отиде на място и да прецениш.Струва ми се най-подходящото място-красиво,приятно и просторно за децата.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ние направихме рож.ден в Тримата мускетари в Младост.Ако са ви малки децата не ви го препоръчвам,освен ако не сте решили да търчите цяла вечер след деца,на мен ми се отдаде шанс да седна чак когато духаха свещите на тортата.Подходящо е за деца над 5,който умеят да са самостоятелни защото има голямо пространство за игра.

# 38
  • Мнения: 17 401
Арт клуб Арлекин не ви ли хареса? И друг път съм писала, че много ми харесва организацията на РД в Мак Доналдс. Не знам теб дали те устройва- децата са си отделно, няма цигарен дим, занимават ги много добре. Дъщеря ми, хем е малка, беше много доволна.

# 39
  • Мнения: 3 211
Аз бях тази година на коктейл на Алианс Франсез във Вила Буров и беше организиран перфектно. Там има и детски кът-обади се да провериш как стои въпроса с шведската маса. Най-добре е  да отиде на място и да прецениш.Струва ми се най-подходящото място-красиво,приятно и просторно за децата.
Никога повече няма да стъпя там, един път (през седмицата) пробвахме да седнем там, местата до детския кът били запазени 1 седмица напред, сервитьрите бяха отврат и разбирам само един да беше отвартително невъзпитан, но вторият вече ми дойде в повече и станахме и си тръгнахме.
Виж за коктейл на Алианс-а сигурно ще се представят добре

# 40
  • Мнения: 5 622
А забравих да попитам за заведението на южния плаж клуб А-Lange ,там видях също че има детски кът?

Да, но това са външни заведения, които не стават за края на септември. Времето винаги може да те изненада неприятно и тогава какво?

Максим е като подминеш ресторант Хоризонт, на същата алея, но по-близо до Делфинариума. Там, обаче пак е на открито и не е кой знае какво.

Ще проверя значи и Буров. Вътре казвате има къде да се проведе, така ли? Само ако ще се държат гадно няма да мога да го преглътна, не понасям такова отношение. Дано да е било инцидентно  Rolling Eyes

В клуб Арлекин не съм проверила още, защото сега правя ремонт в баба ми, който ми заема цялото свобоодно време, та не мога да обиколя като хората за заведение  Rolling Eyes Но то е по-скоро като кафе-сладкарница до колкото разбрах.

А Сезони в Морската става ли? Да ходя ли въобще?

Някой бил ли е в ресторантът на хотел Капитол? (това е пресечка успоредна на Червеноармейска , мисля първата след кръстовището на ВИНС-а) Хотелът е 4 ***(което ме притеснява, че да не изпраскат нечувани цени), а ресторантът е малък за 40 човека. Но още не съм ходила да видя дали е подходящ изобщо  ooooh!

# 41
  • Мнения: 13 512
Ще проверя значи и Буров. Вътре казвате има къде да се проведе, така ли? Само ако ще се държат гадно няма да мога да го преглътна, не понасям такова отношение. Дано да е било инцидентно  Rolling Eyes

А Сезони в Морската става ли? Да ходя ли въобще?

Някой бил ли е в ресторантът на хотел Капитол? (това е пресечка успоредна на Червеноармейска , мисля първата след кръстовището на ВИНС-а) Хотелът е 4 ***(което ме притеснява, че да не изпраскат нечувани цени), а ресторантът е малък за 40 човека. Но още не съм ходила да видя дали е подходящ изобщо  ooooh!
Буров за вътре-не става според мен.
Сезони-също.Там децата няма къде да играят
А Капитол пък е абсурд за деца.Малкък е ресторанта,няма място за деца,а цените са наистина високи. Най-високите в града май,като естествено си заслужават.Но  според мен не за детски рожден ден .Там можеш да поканиш само възрастните.

# 42
  • Мнения: 5 622
Ще проверя значи и Буров. Вътре казвате има къде да се проведе, така ли? Само ако ще се държат гадно няма да мога да го преглътна, не понасям такова отношение. Дано да е било инцидентно  Rolling Eyes

А Сезони в Морската става ли? Да ходя ли въобще?

Някой бил ли е в ресторантът на хотел Капитол? (това е пресечка успоредна на Червеноармейска , мисля първата след кръстовището на ВИНС-а) Хотелът е 4 ***(което ме притеснява, че да не изпраскат нечувани цени), а ресторантът е малък за 40 човека. Но още не съм ходила да видя дали е подходящ изобщо  ooooh!
Буров за вътре-не става според мен.
Сезони-също.Там децата няма къде да играят
А Капитол пък е абсурд за деца.Малкък е ресторанта,няма място за деца,а цените са наистина високи. Най-високите в града май,като естествено си заслужават.Но  според мен не за детски рожден ден .Там можеш да поканиш само възрастните.

Ами аз не търся 100% да има място за игра на децата (детска площадка или кът), защото знам че във Варна такова нещо на закрито май няма  Rolling Eyes

Ще е добре, обаче просто да има място, децата, които няма да са много да си играят.

В Капитол е скъпо, но дали за организирани тържества не правят някакви специални менюта? В смисъл да излиза по-евтино, от колкото на свободна консумация?

А самото ресторантче в хотела става ли като разположение или е ултра малко?   Thinking

# 43
  • Мнения: 2 839
В Буров собственика не е навит на детски РД.
Има основание човека  Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 5 622
В Буров собственика не е навит на детски РД.
Има основание човека  Twisted Evil

Ооох  ooooh! И това отпада значи...Май няма да мога да събера всички и ще правв нормално гости в къщи  Tired

Общи условия

Активация на акаунт