Да си направя ли теста ?!?!

  • 2 054
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 708
Уфф много се дразня на изнервени съфорумки.Еми много ясно 4е 6те пита моми4ето,то си е за притеснение.Аман от нерви зна4и...... #2gunfire

Та мили4ка ако си много нетърпелива направи си тест,но знай 4е ако покаже отирицателен,не е казано 4е не си бременна.Аз моя тест го правих 1 седмица след овуто и пак показа втора бледа 4ерта.Това оба4е само ми докара допълнителни притеснения дали изоб6то 6те се задържи оплодената клетка........за късмет се задържа въпреки 1 месе4ното кървене дето ме споходи.И при първата бременност кървих.....но тогава бе6е за около 3 дена само.
Така 4е избора е твой,но направи това което би те успокоило пове4е в слу4ея 
  bouquet

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И аз така още преди датата ми за цикъл, си направих тест,защото имах твоите признаци и беше положителен. Peace

# 17
  • Мнения: 2 825
.........
Условието едно вземи си някакъв свестен тест проверен.
Аз разбрах че съм бремена преди две седмици да ми дойде месечните.
Като отидох на лекар той даже не можеше да определено да ми каже бремена ли съм, теста обаче ми даваше две черти, но това не ми пречеше да кървя.
И ако не бях отишла на лекар не знам дали щях да го запазя детето.
Може би някой няма да се съгласи с мен, но нали питаш съвет.
Това е моя, прави тест и ако резултата отрицателен след 2 дни направи пак.

Ако правилно съм разбрала пишеш, че си направила теста 2 седмици преди датата на месечния ти цикъл?????
Това НЕ Е ВЪЗМОЖНО !!! Обикновенно тогава става самото оплождане, около седмица след него следва имплантиране и чак тогава може да се говори за бременност. Да не говорим, че имплантирането много често просто не се случва и оплодената яйцеклетка се изхвърля с месечния цикъл.
Почти всички тестове за бременност 'хващат' около датата на цикъла, без значение какво пише на опаковката. За сигурен резултат е хубаво да се правят при поне 1 ден закъснение.
За по-ранен резултат може да се направи кръвен тест.

п.п. Тука в аптеката, като исках по-чувствителен тест, който да ми отчете 2 дена преди датата на цикъла, жената ме погледна очудена и ми каза, че такива тестове няма. На опаковките им пишат да се правят при закъснение. Даде ми най-чувствителния тест, който имаха, даде ми положителен резултат 1 ден преди цикъла, с много бледа втора точица.

# 18
  • Мнения: 7 474
Според мен е най-добре да изчакаш , 5 дни не са болка за умиране  Peace

# 19
  • Мнения: 2 214
Цитат
Ако правилно съм разбрала пишеш, че си направила теста 2 седмици преди датата на месечния ти цикъл?????
Това НЕ Е ВЪЗМОЖНО !!! Обикновенно тогава става самото оплождане, около седмица след него следва имплантиране и чак тогава може да се говори за бременност. Да не говорим, че имплантирането много често просто не се случва и оплодената яйцеклетка се изхвърля с месечния цикъл.
Почти всички тестове за бременност 'хващат' около датата на цикъла, без значение какво пише на опаковката. За сигурен резултат е хубаво да се правят при поне 1 ден закъснение.
За по-ранен резултат може да се направи кръвен тест.

Първия месец на бременоста ми беше със месечно и точно  2 след месечното пак прокървях, взех теста и се оказа че съм бремена

# 20
  • Мнения: 498
Цитат
Ако правилно съм разбрала пишеш, че си направила теста 2 седмици преди датата на месечния ти цикъл?????
Това НЕ Е ВЪЗМОЖНО !!! Обикновенно тогава става самото оплождане, около седмица след него следва имплантиране и чак тогава може да се говори за бременност. Да не говорим, че имплантирането много често просто не се случва и оплодената яйцеклетка се изхвърля с месечния цикъл.
Почти всички тестове за бременност 'хващат' около датата на цикъла, без значение какво пише на опаковката. За сигурен резултат е хубаво да се правят при поне 1 ден закъснение.
За по-ранен резултат може да се направи кръвен тест.

Първия месец на бременоста ми беше със месечно и точно  2 след месечното пак прокървях, взех теста и се оказа че съм бремена

Не те разбрах Уинтър ?????

# 21
  • Мнения: 9 990
Предполагам, че winter е прокървила и не е мислила, че е бременна, после е минало повечко време и пак е прокървила...може би говори за цветна бременност??? Thinking

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
За да те успокоя и да ти вдъхна малко кураж ще ти кажа, че при мен симптомите бяха същите, ранното болене на гърдите и чувството, че си се подула. Успех, ще стискаме палци. Peace

# 23
  • Мнения: 2 825
И аз не можах да разбера какво каза winter  Confused
Може и да е както предполага Пенелопа, ама да внимава и да не пише изказвания от рода на 'имах положителен тест 2 седмици преди датата на цикъла', че ще вземат момичетата да се тестват по време на овулацията с тестове за бременност. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 214
Предполагам, че winter е прокървила и не е мислила, че е бременна, после е минало повечко време и пак е прокървила...може би говори за цветна бременност??? Thinking
Точно така.
Малееее кога ще се науча да обяснявам мислите си с помоща на букви newsm78

# 25
Какво става? Направи ли си теста. И аз съм нетърпелива, защото съм със същите "симптоми" , само че трябва да чакам до 15.08.06. След прочетеното обаче реших утре сутринта да се тествам.
Хайде късмет на всички.

# 26
  • Мнения: 8 944
Не съм направила теста.
Вчера ми дойде.  Sad  Много странно. Дойде ми два дни преди датата на М, а абсолютно  винаги ми закъснява с по 2-3-4 дни.
Чувствах си се бременна...  Thinking

Ще видим - ще отида на лекар  веднага след като ми свърши.


Много ви благодаря, че се включихте така активно в темата ми! Много сте мили!  Hug

# 27
  • Мнения: 7 474
Жалко, но не се ядосвай и се успокой - другия път!  Peace Само да ти кажа, че и аз така се чувствах бременна всеки месец и имах уж всички симптоми, докато не спрях да мисля само за това - внушението е голяма работа да знаеш .

Общи условия

Активация на акаунт