Нещо, което може да ви е интересно *Б*

  • 8 676
  • 41
  •   1
Отговори
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, попаднах преди време на една поредица научнопопулярни филмчета на BBC!
Всички епизоди са много  интересни, но вторият е просто убийствен. С инжектирана микрокамера се проследява целия процес от зачеването, през цялата бременност, та до самото раждане на бебето.
Сигурно много от вас са го гледали вече, но все пак за тези, които не са, а имат интерес тук


п.с. Предварително се извинявам, ако някъде в предишни теми сте коментирали поредицата и са се пускали линкове. Също така ме извинете, ако е против правилата на форума да се побликуват линкове към фри сайтове, но вярвам, че модераторите бързо ще се намесят, ако случаят е такъв

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 00:11 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
ММММ Нещо май не си го сложила както трябва защото не ми се отваря... били погледнала и да го оправиш понеже ми е интересно а предполагам и на останалите момичета  Wink  bouquet

# 2
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Съжалявам, оправих го! Peace

# 3
  • Мнения: 498
Муцунче, и аз не го отварям - иска ми регистрация и като пробвам да я направя - казва че е препълнен и да опитам след няколко ДНИ?

# 4
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хмм...странно, аз влизам, а може би защото имам регистрация отдавна и се логвам автоматично.
Сега ще го потърся в някъде другаде.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 444
Извинете ме, но не разбирам, трябва да се регистрирам ли за да вляза и да видя филмчето? Като се регистрирам къде да го търся?

# 6
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, едно голямо извинение приемете за целия смут, който всях с този филм. Наистина съжалявам, че повдигнах темата. Явно, когато нямате регистрация в този сайт не можете да видите дори страничката, пък какво остава да теглите. Cry Не съм много спец и нямах представа, че ще стане така.
Ето тук намерих първите няколко филма от поредицата. Пробвайте дали ще ви иска регистрация http://free.evro.net/php/search/index.php
Иначе поредицата се казва BBC - The Human Body. Всеки може да провери дали я има в сайтовете, където има регистрация.
Още веднъж простете за объркването.

# 7
  • Мнения: 2 120
И при мен не става,  акато искам да се регистрирам ми казва да почакам няколко дни.
не можеш ли да пуснеш само пропъртиса на филмчето.

# 8
  • Мнения: 560
Муцунка, много съм чувала за това филмче и много искам да гледам всички части, ама не ми се отваря. Регистрирах се, обаче пак не става. Ти с коя програма го отваряш?

# 9
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
The Human Body1 - Life Story
The Human Body2 - Everyday Miracle
The Human Body3 - First Steps
The Human Body4 - Raging Teens
The Human Body5 - Brain Power
The Human Body6 - As Time Goes By
The Human Body7 - The End Of Life
The Human Body8 - Making Of

Това са имената на филмчетата в поредицата. Търсих и в други фри сайтове, които знам, но не открих, освен в http://torrents.linkos.bg/ . Пробвайте да се регистрирате или пък потърсете някъде другаде. Още веднъж съжалявам, че ви подведох.
Бих ви дала да ползвате моя акаунт, но коефициентът ми е прекалено малък и още преди да сте изтеглили и първото филмче ще има БАН ( това е, защото само дърпам, но рядко се сещам да качвам) newsm78.

Mia_28, аз тегля с BitTorrent, но знам, че има и по-добри.

# 10
  • Мнения: 1 701
Страхотни са тези филмчета. Преди много години ги даваха по телевизията и тази година в началото ги даваха късно вечер по първа. Гледах ги и двата пъти. Невероятни са!

# 11
  • Мнения: 560
Муцунка, търсих, търсих из нета, ама нищо... Направи нещо ако можеш, моля те Sad Толкова искам да го гледам Cry Голяма съм лигла, ама много се запалих Mr. Green Ще продължавам да ровя Thinking

# 12
  • Мнения: 2 120
Значи, аз копирах имената на отделни филмчета, после пуснах едно за търсене и програмата не го отвори при мен. Може при вас да се отвори. системата е с `копи` и `пейст` после.

# 13
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Пробвайте тук http://www.kolibka.com/mini/index.html, отивате на "ЧОВЕК" и се отваря една страница с много филми....малко по-долу е и The Human Body, при мен като цъкна на някоя от сериите и директно шпочва да ми я сваля, но при вас не знам как ще е. Успех, дано се получи!

# 14
  • Мнения: 560
Ей, муцунка, ще те пляскам, че ми пусна такава муха в главата! Mr. Green Ама успях Laughing В момента си дърпам първа част, ама много бавно става Sad
Глейте сега как става: Влизате тук http://www.bittorrent.com/index.html и си теглите безплатно програмата bittorrent. След това отивате на линка на Муцунка http://torrents.linkos.bg/browse.php?search=The+human+body&c … =0&incldead=1 и си го теглите. При мен проработи, т.е. тегли го, обаче много бавно newsm78. Мисля си, ако му дам само да го отвори, а не да го тегли, дали няма да стане по - бързо newsm78? Мале, много съм зле с тия работи, ама поне съм упорита Crazy

Общи условия

Активация на акаунт