Най-добрата приятелка...

  • 18 386
  • 222
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Пак съм аз... Crazy

Имате ли приятелка, която да ви се води за най-добрата? Такава, на която може да разкажете абсолютно всичко, да споделите семеен (или дори сексуален) проблем. Приятелка, при която да можете да отидете по всяко време на деня и нощта, ако нуждата ви накара?

Аз нямам.  Sad И като се замисля, никога не съм имала. Не защото съм крива или особена - просто така се е получило, явно не съм открила своята приятелска половинка.

В момента може да се каже, че имам 3 приятелки. Едната от тях, си мисля, би могла да стане такава, каквато я описах в по-горния абзац, но тя е в чужбина. Отпада.

Другата приятелка ми е такава още от студентските години, но тя живее в друг град. Виждаме се 1 път в годината.

Третата е тук, но май много-много не бих й се доверила за интимни неща, а и през последната година беше извън БГ. Чакам я скоро да се върне.

А наистина имам нужда от най-добра приятелка... (ама явно не съм от късметлийките).


При вас как е?

# 1
  • Мнения: 14 654
и аз нямам най-добра приятелка, но пък имам най-добра сестра, даже 2 най-добри сестри, та за това нямам нужда от най-добра приятелка. иначе си имам приятелки, които са добри  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 552
Имате ли приятелка, която да ви се води за най-добрата? Такава, на която може да разкажете абсолютно всичко, да споделите семеен (или дори сексуален) проблем. Приятелка, при която да можете да отидете по всяко време на деня и нощта, ако нуждата ви накара?

Имала съм на различни етапи... Първата - в училище...но ни раздели една много оплетена ситуация, включваща общия ни най-добър приятел (сега неин съпруг  Crazy) и тяхната религия, която ни раздели Confused После - друга, през студентството... с нея и сега контактуваме, но вече не е същото (според мен причината е в нея - подозирам, че според нея е в мен  Crazy)
Иначе откакто бях бременна, а и сега - като си отглеждам детенцето - се сприятелих с няколко майки по тази линия - с някои сме много близки... Едната ми е много близка, но работи на пълен работен ден, гледа дете и няма време за нищо  #Crazy С другите се виждаме, когато имаме възможност... но и на мен не ми е достатъчно  ooooh!
Разбирам те... За една жена е много важно да има такава приятелка - не само за момиченцата  Sad

# 3
  • Мнения: 25 565
Не разбрах какво пречи тази приятелка, която е в чужбина, да ти е най-добрата? Според условието, което сама даваш, е необходимо само да има достъп до интернет (за тебе вече знаем! Mr. Green).
Моето мнение е, че най-добра приятелка не е тази, с която всеки ден си пиеш кафето, а тази, на която можеш да кажеш всичко. И да си сигурна, че няма да злоупотреби с това.
А при наличието на интернет, уеб-камери и слушалки - нищо не ви пречи и кафе да пиете заедно! Laughing

# 4
  • Мнения: 7 837
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 239
и аз нямам баш най- добра приятелка.ползвам си мъжа за такава.

# 6
  • Мнения: 552
Не разбрах какво пречи тази приятелка, която е в чужбина, да ти е най-добрата? Според условието, което сама даваш, е необходимо само да има достъп до интернет (за тебе вече знаем! Mr. Green).
Моето мнение е, че най-добра приятелка не е тази, с която всеки ден си пиеш кафето, а тази, на която можеш да кажеш всичко. И да си сигурна, че няма да злоупотреби с това.
А при наличието на интернет, уеб-камери и слушалки - нищо не ви пречи и кафе да пиете заедно! Laughing
Ами... за съжаление, много трудно става това  Sad Може би, ако не сте прекъсвали връзка... но аз имам такава приятелка в чужбина и все не успяваме да поддържаме постоянен контакт - може би поради часовата разлика, може би поради много различния си начин на живот... а най-вероятно - защото още преди тя да замине, не бяхме контактували с години  Confused Иначе, когато си пишем, пак сме близки - тя дори беше тук през лятото и се видяхме... много хубаво беше, но не може да е същото като преди - още по-малко пък по нета...  Sad

# 7
  • Мнения: 593
Ами имам, тя е в друг град, не съм я виждала от 2 години и много ми липсва.
Тук имам една приятелка, с която се виждам всеки ден и си споделяме всичко, съще е много добро момиче и й вярвам... и си я обичам, наистина...
Но най-добрата ми приятелка, от детските години, си е само една, и никой не може да й отнеме тази титла, колкото и да сме далеч една от друга.
Леле... говоря като 15-годишна... Харесва ми!  smile3535

# 8
  • Мнения: 239
Цитат
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile
ейййййййййй, аз все едно съм преписвала от теб. Laughing поздрави от мен и от МОЙТА ПРИЯТЕЛКА

# 9
  • Мнения: 552
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile
А ако имаш проблеми с мъжа, с кого ще споделиш?  Whistling
Освен това не мисля, че приятелството е само с цел споделяне на проблемите... в никакъв случай.

# 10
  • Мнения: 25 565
Ами... за съжаление, много трудно става това  Sad Може би, ако не сте прекъсвали връзка... но аз имам такава приятелка в чужбина и все не успяваме да поддържаме постоянен контакт - може би поради часовата разлика, може би поради много различния си начин на живот... а най-вероятно - защото още преди тя да замине, не бяхме контактували с години  Confused Иначе, когато си пишем, пак сме близки - тя дори беше тук през лятото и се видяхме... много хубаво беше, но не може да е същото като преди - още по-малко пък по нета...  Sad
Имах предвид ситуацията на Киса.
Понякога е много по-лесно да споделиш лични неща с човек, с когото не си в дирекна връзка. Този форум е пример за това! Wink Laughing   bouquet

# 11
  • Мнения: 8 505
Хм,щом в друг град не се брои за такава-нямам.Но имам приятел,на когото бих споделила всичко Rolling Eyes А с мъжа си споделям наистина всичко,така че май той ми е най-добрият приятел.

# 12
  • Мнения: 1 409
Имах си ,но нещата доста се промениха и вече май не сме това,което бяхме.
След като се омъжих тя се отдръпна някак си и малко по малко се отдалечихме,мисля си,че сега не бих могла да споделя с нея много от нещата,които преди време споделях.
Понякога ми липсва,но пък си имам чуден мъж,който идеално компенсира липсата на такава приятелка.С него мога да споделя наистина висчко

# 13
  • Мнения: 7 837
А ако имаш проблеми с мъжа, с кого ще споделиш?  Whistling

С форума, за да ме съжаляват  Mr. Green Не знам каква е целта на такова приятелство, просто се хванах за репликата на Киса  Simple Smile
Проблемите с мъжа си ги решавам с мъжа  Grinning

mimipimi, тъкмо и аз щях да напиша същото  Grinning

# 14
  • Мнения: 552
А ако имаш проблеми с мъжа, с кого ще споделиш?  Whistling

С форума, за да ме съжаляват  Mr. Green Не знам каква е целта на такова приятелство, просто се хванах за репликата на Киса  Simple Smile
Проблемите с мъжа си ги решавам с мъжа  Grinning
Очевидно е, че не знаеш каква е целта Simple Smile
Относно репликата ти за форума - и мен да визираш, не се чувствам засегната  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт