Кой каза ТОПЛОФИКАЦИЯ???

  • 3 779
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Рядко пускам линк без коментар, но този път ще го направя.
ХА сега да видя къде са защитниците на топлофикация от предишни теми. Embarassed
далавери

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Ооооо мила, има ги и то много Simple Smile
Болна тема ми е и не ми се пише. И от мен БЕЗ КОМЕНТАР !!!

# 2
  • Мнения: 653
стига моля ви - наистина ли има защитници и фенове на топлофикация тук.
Не мога да повярвам! Ако има, са си абсолютни будали.
Айде, че пак се ядосах, само като видя изписано Топлофикация и ми избива пяна на устата  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 5 790
300 000 абоната в София. Откраднали 30 милиона. И какво излиза сега? Че ни дължат пари. И то не малко.
Федерация на потребителите надига глас. И какво ще стане? Нищо. Както всеки път.
Повече от сигурна съм, че няма да ги видим тези пари. Нито ще ни намалят сметките или ще си признаят, че са ни взимали много повече от реалното потребление.

# 4
  • Мнения: 1 671
Веднага да се сформира Гражданско сдружение за възстановяване надвзетото от Топлофикация Crossing Arms
Че в този форум само с каквото се сме се захванали, това не сме и постигнали.

# 5
  • Мнения: 5 370
Веднага да се сформира Гражданско сдружение за възстановяване надвзетото от Топлофикация Crossing Arms
Че в този форум само с каквото се сме се захванали, това не сме и постигнали.

Аз съм твърдо ЗА.
Само дето с органайзинга нема много да мога да се включвам, че вече бач! Confused

# 6
  • Мнения: 46 436
... ХА сега да видя къде са защитниците на топлофикация от предишни теми. Embarassed ...

Аз не се срамувам  Grinning
Фен съм им  Peace не, защото са честни, а защото това е единствения начин, при който плащаме толкова малко пари. 37 лв. за отопление + 10 лв. мощност, на 60 квадрата, ако обаче някой ми предложи по-евтин алтернативен вариант, местим се на секундата  Peace

Щях да се учудя, ако не бяха крали, както и НЕК, ВИК и т.н. просто не са ги хванали ...

# 7
  • Мнения: 5 370
... ХА сега да видя къде са защитниците на топлофикация от предишни теми. Embarassed ...

Аз не се срамувам  Grinning
Фен съм им  Peace не, защото са честни, а защото това е единствения начин, при който плащаме толкова малко пари. 37 лв. за отопление + 10 лв. мощност, на 60 квадрата, ако обаче някой ми предложи по-евтин алтернативен вариант, местим се на секундата  Peace

Щях да се учудя, ако не бяха крали, както и НЕК, ВИК и т.н. просто не са ги хванали ...
Днес в офиса монтираха климатик, който може и да топли зимата.
И знаеш ли за колко?
900 ВАТА НА ЧАС!!!!!
тъкмо бях взела координатите на фирмата и се канех яко......

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Мразя топлофикация, в червата ги мразя Simple Smile
Това е по темата Simple Smile

  txtloves Two Hearts Утре заминаваме на мореееее  txtloves Two Hearts
Извинете за спама, обачеееее много се радвам Simple Smile Шарки, Убичъм тЪ  newsm51

# 9
  • Мнения: 46 436
Това 900 вата не ми говори нищо, не разбирам много от тези неща  Embarassed гледам само колко трябва да си извадя от джоба, преди време имаше една тема за сравнение и за нашата квадратура с климатик излизаше 120 лв. ток за всичко.
Аз като събера тока и ТЕЦ-а, общо сумата е 80 лв., максимум 90 лв. в най-студените месеци, 120 лв. не ми се виждат много изгодно  Tired

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Рядко пускам линк без коментар, но този път ще го направя.
ХА сега да видя къде са защитниците на топлофикация от предишни теми. Embarassed
далавери

Абсолютно съм за да се върнат тези пари, но ако всички си бяха плащали, нямаше да има лихви, допълнително начисление за прибиране на суми. Да се върнат на добросъвестните, а тези които не си плащат с години, а си ползуват и по телевизията ги показаха - не плащат ама радиаторите им на 5, че като се приберат да им е топло.

Иначе мои познати от Сандански казаха, как не Ви е срам Софианци аз плащам зимата 600 лв и отоплявам само 1 стая, а вие цял апартамент за по-малко от 600 лв.

А тия престъпници да си поемат наказанието. Но от отоплението няма да се откажа

# 11
  • Мнения: 495
мдааааа, ама за тези далавери си има и покровители, нали.....
имало чадър, свил се вече и хоп - всичко лъсва

# 12
  • София/Перник
  • Мнения: 979
То освен измамата, "далаверата" си има и продължение: http://dnes.dir.bg/2006/08/09/news523992.html

Супер а?  Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 789
37 лв. за отопление + 10 лв. мощност, на 60 квадрата

Никол, не разбрах, това 37лв+10лв ви е сметката за един месец? За зимен период ли?  Shocked

# 14
  • Мнения: 899
И на нас зимата ни е 38 лв., това включва парно, такса мощност и топлата вода...
Не се оплаквам, пък ако връщат пари, ще им се зарадвам.
Само ми писна вече всеки ден по 80 пъти да слушам по новините за далаверите им..

Общи условия

Активация на акаунт