На каква възглавничка спят 3-годишните дечица?

  • 590
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички Hug
много се чудя каква възглавничка да слагам на момчето ми, което е почти на 3 г. , дали да му купя направо от големите. Кой са добрите, по какво да я избирам, коя марка? Много ви благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 362
               Възможно най-ниската.От материал ,който не запарва и не се степва.Може латексова.Въпреки,че препоръчват да се спи без възглавница.  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 917
               Възможно най-ниската.От материал ,който не запарва и не се степва.Може латексова.Въпреки,че препоръчват да се спи без възглавница.  bouquet

 Peace И аз съм на това мнение, но най-важното е как ще е добре на детенцето Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На малка и ниска възглавка. Удобно му е.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 На ниска и мека. Обаче като заспи си спи и без възглавница, което е паказателно - може и без нея и няма нужда, но по навик си я иска вечер.

# 5
  • София
  • Мнения: 245
Като бебе я слагах на съвсем ниска (то е ясно  Laughing).От доста време обаче спи на по-висока възглавничка, която разбира се е по-мека, чувства се отлично с нея.

# 6
  • Мнения: 816
Спи на нашите възлгавници, които никак не са ниски.

# 7
  • Мнения: 811
до годинка не му слагах възглавница,а сега на много ниска и доста твърда Mr. Green
аз съм против възглавницата изобщо,аз също спя без Peace

# 8
  • Мнения: 1 364
Моята дъщеря е на  3 год. и обича да спи на много ниска и мека възглавница. Заспива на нея и малко след това вече е без възглавница.

# 9
  • Мнения: 1 113
Дъщеря ми спи на ниска силиконова възглавница. А като сме на почивка - без.

Общи условия

Активация на акаунт