Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Честно казано не съм кой знае какъв привърженик на т. нар.официална медицина и не вярвам много в нея и според мен си права за това, че си отказала. Дори не зная дали наистина са толкова наложителни тези изследвания  на 6 месеца, ако детето е видимо добре.
Все пак аз заведох Никола преди няколко дена, взеха му кръв от пръстчето, а той се усмихваше на сестрата през това време.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 87
На моя бебчо му вземаха от веничката на ръката на 6 ден.

# 17
на моята дъщеря също когато беше на 6 месеца и взеха кръв от вената. Манипулацията се извършва от микропедиатър и няма никаква опосност. Обикновено се взима от пръста но когато изследването трябва да бъде по-точно се взема от вената. Не се притеснявай!

# 18
  • Мнения: 7 640
какъв е проблема да се вземе венозна кръв- просто лаборантът трябва да е опитен и майката да не се шашка, че детето плаче.
Само от венозна кръв може дъ се пусне точна биохимия- от пръста се работят само ПКК, захар и СУЕ.

# 19
  • София
  • Мнения: 558
Няма никакъв проблем за детето дори и да се спука вената. Това може да се случи на всеки, във всяка възраст, и е съвсем нормално. В никакъв случай не означава, че мед. работник "не си знае работата"  Confused А колкото до последствията - просто няма такива  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт