Киселини, какво да направя?

  • 10 310
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Тези киселини са ми най - кофти спомените от цялата бременност... #Cussing out
Мога да ти гарантирам, че ако пиеш една чашка бира преди лягане проблем няма да имаш! Wink Мен само това ме спасяваше, без майтап - нито сода, нито лекарства, нищо не помагаше!
 beer2 Наздраве!

# 31
  • София
  • Мнения: 50
А пък аз се справям с киселините с лъжичка захар. Действа, опитай  Wink

# 32
  • Мнения: 911
Талцид Peace

# 33
  • Мнения: 239
След съвет с гастроентеролог, препоръката беше - Алмагел, ако не помогне - Квамател. Но само при оплакване. Разбира се - да не се прекалява.
Газираното все пак не го препоръчват при бременност и кърмене. Но аз самата получавам киселини от газирано.

# 34
За сега се справям с обикновени бисквити и сухари

# 35
  • Мнения: 1 000
Това за бирата......действа на 100% ама ако си си вкъщи
А иначе.....аз изяждах промишлени количества солети

# 36
  • Мнения: 221
а аз напоследък с лукчета-с тях се спасявам,успех и дано скоро се отървеш от това зло

# 37
  • Мнения: 82
Само Талцид и сода, но в краен случай

# 38
Здравейте, мами
От няколко дни ме измъчват страшни киселини в стомаха  ooooh!
Aз имах същият проблем.Често повръщах от тях.Лекарката ми изписа Алмагел,но той трябва да се пие предварително,а после си взех Стопацид-като усетя че става зле дъвчех по едно хапче-до 3 на ден.Пробваи и с горчиво кафе -също има добър ефект.Най-сигурното спасение е раждането.Успех

# 39
  • Мнения: 4 181
Само Талцид ме оправяше и колкото и да беше странно за мен ми се появяваха киселини от тестени работи, така че ги избягвах

# 40
  • Мнения: 98
Опитай да си смениш възглавницата си с по- висока. Това ми го препоръча акушерка . Иначе при мен помага "обикновени бисквити."

# 41
  • Мнения: 3 405
Преди ме спасяваше газираната вода, която мразя.
Сега все още нямам.

# 42
  • Мнения: 5 026
 През цялата бременност ме мъчиха  Mr. Green. Пила съм няколко пъти сода, а иначе студена вода и дъвка-на мен поне ми дейсваше.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз през цялата бременност имах страшни киселини. Освен газираната вода, чиито ефект беше краткотраен взимах едни таблетки СТОПАЦИД. Първоначално преди всяко хранене, а после при нужда. Вярно гаднички са на вкус, но се свиква, а и са за предпочитане пред киселините!

# 44
  • Мнения: 603
Аз не ги понасям вече тия киселини... #2gunfire
Като ме почнат от 10 вечерта до сутринта до 4-5 часа...
Напоследък се оправям със сода бикарбонат,  но много я мразя Sick.
Реших че се получават от определени храни, но НЕ - те просто се появяват от ВСИЧКО... Cry

Общи условия

Активация на акаунт