АВГУСТОВСКИ слънчица радват мамини сърца!

  • 13 607
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
Честито на всички нови мамчета и семействата им!!!!!!Да се приберат бързо вкъщи и да се радват на бебоците си!Те са толкова много за последните 2 дни, че не мога да ги изброя!!!
Аз съм си на stand by положение.
А бебчетата  на снимките в албумчето са много сладки! Много им се радвам, да са ви живи и здрави!

# 271
  • Мнения: 575

Аз съм си на stand by положение.

Нинка, няма ли някакви признаци? Аз снощи имах контракции за първи път и така се накефих.
хайде живот и здраве скоро.... стискам си всички палци, даже некви други пръсти стискам, дано помогне  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 849

Аз съм си на stand by положение.

Нинка, няма ли някакви признаци? Аз снощи имах контракции за първи път и така се накефих.
хайде живот и здраве скоро.... стискам си всички палци, даже некви други пръсти стискам, дано помогне  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Ох, и аз съм на stand by и постоянно се "ослушвам" за регулярни контракции. Като ме свие долу и веднага поглеждам часовника, но ТЦ! Сега изгладих и последните пелени и се чудя какво да правя newsm78. нещо не ме свърта да седя на едно място

# 273
  • Мнения: 330
Привет Stop
Пак си имаме много бебчета.Честито на Щастливите родители и бързо въстановяване на мамите newsm51 thumbsup
И аз от време на време си получавам контракции и имам леки болки ниско долу и в кръста,но нищо не се получава.Утре съм на запис и дано има поне малка надежда за по-скорошно раждане Peace :,че да не станем Септемврийски-августинчета Mr. Green
Обърквация много хубава е темичката и ми се иска по-скоро и снимката на моето бебче да е там Laughing
Kaili и аз съм за заглавието  newsm10
Лека вечер мами и успех на чакащите  bouquet

# 274
  • Мнения: 1 602
ЧЕСТИТО НА Мадона И melina_d ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!  newsm51

Името на темата избрах от записаните в първия пост. Стори ми се най-подходящо. Hug Радвам се че ви харесва.
Следобед бях на консултация. Доктора каза че всичко е наред, но бебчо май не бърза да излиза. Така че спокойно ще чакам да започне раждането. Тези дни съм учудващо спокойна и дори си подремвам всеки следобед. Laughing Разходки си правя сурин и вечер. Сега когато майка е при мен съм и прехвърлила изцяло задачата да готви,че изобщо не ми се занимава с това. Mr. Green
Лека вечер на всички и се надявам утре отново да имаме бебчета! smile3524
Сладки сънища и да сънувате хубави неща! smile3521

# 275
  • Мнения: 203
Момичета, днес се прибрахме от болницата. Родих на 13,08 в 20,15 момче , 3750 гр., 54 см. Казва се Калоян. В момента не мога да пиша много, баткото иска своето:). Иначе родих нормално, без шевове, но отидох с болки на по 15 мин, и много малко разкритие само 2 см. Отвисях си в предродилна докато достигна 4 см разкритие, после ми сложиха окситоцин и за 2 часа бях родила.

Честито на всички майчета, да са ви живи и здрави бебенцата и да ви правят много щастливи.

# 276
  • Мнения: 409
4естито на МАДОНА,ГУБКА111, И  МЕЛИНА_Д,И РАИ4КА  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetМНОГ ДА ГИ РАДВАТ И СЛУ6КАТ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ.И ние нямам е определен режим за храненето,бикновено хапва и спинка по два,три 4аса.Исках да попитам мамите които дават САБ капките по колко слагат и на колко милилитра?Все о6те нямаме колики,но моге и да ни по4нат,давам 4аи4ета от анасон и кпар.Жалмер и моята маика си заминава в неделя Cry,оставам сама с бебо и двама големи маже Whistling,не ми се мисли.Готви,6етаи,4исти някакси и аз трябва да си направя режим,ина4е 6те отка4а.Целувки и лека ве4ер  bouquet

# 277
  • Мнения: 658
 Shocked Шокирана съм от пренебрежението на някои августинки към тези, които все още не са родили. Не се съобразихте, майчета, че всички ние, още 45 необебили се августинки бяхме плътно с вас, когато вие очаквахте своите рожби. Съчувствахме ви за всички проблеми и притеснения, които имахте преди раждането, подкрепяхме ви и ви мислихме докато раждахте. Сега също се интересуваме живо от вълненията ви покрай малките, а вие ни отвръщате с неуважение за това, че късмета ни е да родим във втората половина на август. Да, сигурно вече ви е банално, че още се вълнуваме от тапи, води, контракции, болка и пр., но пък на вас никой не ви мрънка да споделяте тревогите си около новородените. Напротив, не веднъж ви писахме, че и ние искаме да участваме в тези теми и да сме с вас въпреки, че сте по-напред със материала. Ето, това исках да ви кажа, но с по-малко думи и предния път. Създаването на нова отчетна тема е елементарно за тези, които имат време и са обикаляли дълго по форумите. Обърквация, този огън и жупел не е насочен лично към теб, държа да знаеш, макар че можеше да се досетиш защо се отлага такава тема. Ама и аз съм си една “Червена шапчица” щото едва сега се светвам, че първо - още от самото начало трябваше да се запиша при септемврииките за да не съм от прецаканите в края и второ -  не трябваше да отговарям на въпросите на обебилите се в темата и на лични за това, кога ще се отвори тема в “Родени...” – така може би нямаше да предизивкам пребързаната тема.
Никога не съм предполагала, че по време на бременността ще си създам толкова много нови познанства, а някои от момичета дори ги чувствам близки приятелки. За всичко това съм страшно благодарна на тази отчетна тема и най-вече на blueeye®. Много жалко, че на финала се разцепихме.
Blu ме помоли да я заместя и в новата тема, защото сега е страшно заета с Ния, но за следващата тя ще си поеме нещата отново.
Пожелавам леко и бързо раждане на всички неродили още августинки, вкл. и на себе си.  Mr. Green Почти не остана и ние да пролеем сълзи от радост, гушкайки топлите телца на малките човечета.



Venelina е родила момченце още на 19 юли! Честито, Вени! Да ти е жив и здрав малкия Димитър и дано все така бъде послушен.

Пощата ти е препълнена, затова тук ще те помоля да ми пишеш с какво тегло и височина се роди малкото ти съкровище.


Честито и на другите нови мами – slavvena, MimSss, AndyB, gybka111, Мадона, melina_d и rai4ka!


newsm18   newsm18   newsm18


Момичета,
Преполовихме месеца, а се справяме отлично с броя на августинчетата. Равносметката до тук е


           
БЕБЧЕТА


подминахме броя на ЮЛСКИТЕ и ФЕВРУАРСКИТЕ бебета  newsm44  newsm44  newsm44
само още 3 ни трябват за да стигнем ЮНСКИТЕ и ЯНУАРСКИТЕ
само още 2 ни трябват за да стигнем АПРИЛЧЕТАТА
само още 1 ни трябва за да стигнем МАРТЕНСКИТЕ
имаме, обаче, сериозна конкуренция в лицето на М А Й С К И Т Е – за да ги стигнем трябва да се напънем за още 30 августинчета
newsm63  newsm63  newsm63

Но затова пък имаме още 45  preggo необебили се августинки и реален шанс да бъдем форумките, родили най-много бебета за 2006. Пу, пу, пу! Хайде дано!


Ето НОВАТА НИ ТЕМА. Дано в нея се родят двойно повече бебета, дано сред тях е и моето пухче Praynig Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 00:22 от Kabiv

Общи условия

Активация на акаунт