Слувало ли ви се е подобно нещо?

  • 845
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Да искате да правите нещо, което не правите по принцип, но много силно да ви се иска.  Tired

Пояснявам: напоследък страшно, ама направо зверски ми се пуши, а съм непушачка.  Rolling Eyes

Сигурно е заради напрежението в работата... не издържах, вчера и днес изпуших по 1 цигара.  Crazy

Обаче ми се иска още и още... И само вечер, в края на работния ден, през деня не особено.

Ето, колегата си забрави в коридора цигарите и аз ги прибрах, за да не изчезнат, утре ще му ги върна, но се изкушавам да изпуша 1 цигара. Имах тежък ден, а и един колега-мухльо ме вбеси. Оплакох се на шефа, той каза да не се притеснявам, прекрасно виждал как стоят нещата. Обаче това не ме успокоява и ми се пуши страшно...

Сигурно е моментно....

При вас има ли подобни "изпращявания"?  Laughing

# 1
  • Мнения: 490
Има , доста , но в сравнение с твоето моето "изпръщяване " е доста по-страшно! Cry

# 2
  • Мнения: 5 622

 Май не

# 3
  • Мнения: 2 550
Иска ми се да убия някого или поне да го пребия, но се въздържам...за сега  Simple Smile
До сега не ми се е случвало да убивам, но...

# 4
  • Мнения: 3 777
Иска ми се да убия някого или поне да го пребия, но се въздържам...за сега  Simple Smile
до сега не ми се е случвало да убивам, но...
И аз - днес, цял ден.
Изпуших кутия цигари, а не пуша и не ми мина желанието.

Киса спокойно има и по зле, запали цигарка.

# 5
  • Мнения: 2 957
Иска ми се да убия някого или поне да го пребия, но се въздържам...за сега  Simple Smile
до сега не ми се е случвало да убивам, но...

И на мен! Особено в момента...и не знам дали ще се въздържа  newsm61

# 6
  • Мнения: 1 150
Помислих, че пак е нещо за зелени човечета  Joy

Случвало ми се е  Simple Smile И сега ми се случва - така ми се яде сладко - а не обичам  Sick

# 7
  • Мнения: 7 474
Обикновено ми се иска да пребия някой или да изям една торта Гараш , или да хвана гората  .... Whistling      Mr. Green По принцип не правя така Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Изпитвам си волята.  Laughing Прибрах цигарите в чантата и няма да пуша.... Обаче за утре не гарантирам.  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 3 216
или да хвана гората

Това най-често ми се иска....

# 10
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Случвало ми се е,докато бях бременна-пия боза,хапвам слънчогледови семки,плача за щяло и нещяло.
Иначе,когато не бременея,не ми се е случвало да правя нехарактерни за мен неща. Grinning
Може би ти трябва малко почивка? Peace
Слави Трифонов  в едно свое шоу коментираше,че в други държави,когато човек е притеснен,изнервен,не е в кондиция,го съветват да релаксира,а ние,българите  в този случай призоваваме човека да се стегне. LaughingМисля,че по-доброто е пълен релакс.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 786

Може би ти трябва малко почивка? Peace

Определено.  Sunglasses Но.... засега не може.

# 12
  • София
  • Мнения: 245
До сега не ми се е случвало.
Но, ако позволиш един съвет от мен - не ги почвай!. Аз пуша от 10г. и честно казано ми се иска никога да не съм пропушвала.
Моята кума беше спортистка дълго време, след като приключи със спорта имаше някакви проблеми, не издържа на напрежението и...пропуши. Сега и тя съжалява, но вече е късно. Не че е невъзможно да ги откажем, но е доста трудно.
Това е от мен и успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт