Бебешки дрехи - какъв прах

  • 2 280
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Класиката е Тео бебе Simple Smile
а от омекотител няма нужда.
Peace

# 16
# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Класиката е Тео бебе Simple Smile
а от омекотител няма нужда.
съгласна  Peace въпреки че в началото слагах но сега не -омекотител ... течния Персил също е много добър

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 160
 В началото - ТЕО БЕБЕ и омекотител Lenor Sensitive, после ТЕО БЕБЕ с омекотител какъвто ми хареса, а сега Persil Sensitive. Можеш и да си спестиш омекотителя  Simple Smile!

# 19
  • Мнения: 2 784
Тео бебе, без омекотител. Пера на 60 градуса и съм много доволна как изпира. Обработвам с препарати за петна само петната от маркери и от кайсиев сок.
Даже с мъжо се разправяхме дали да не минем и ние на Тео бебе- толкова сме доволни.

# 20
  • Мнения: 5 790
И аз съм за Сано Максима. Имат специален бебешки прах, който е концентрат, слага се по много малко и пере перфектно. Освен това, цялата къща ухае приятно на него. Горещо ти го препоръчвам. А и тъй като е концентрат и се слага една малка лъжичка, излиза доста по-изгодно от Тео бебе, въпреки че струва 9-10 лв 1 кг 250 гр. Аз пера с него 1-2 пъти в седмицата, стига за около 5-6 месеца.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Персил сензитив доскоро, вече с обикновен Персил или с каквото пера нашите дрехи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Тео бебе сега вече с нашият прах за пране, омекотител винаги съм ползвала силан/белия/

# 23
  • Мнения: 811
Тео-бебе, Персил сензитив. Омекотител винаги слагам. Силан сензитив май най-ми харесва. Има и на Семана и на Ленор, но Силан-а ми ухае най-приятно. Пера на 40 градуса  Simple Smile

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сано Максима  Peace
Като поотрасна минах на Ариел.

# 25
  • Мнения: 4 621
В началото с Тео Бебе, сега вече с нашия (Ариел) Peace

# 26
  • Мнения: 156
Тео-бебе

# 27
  • Мнения: 1 403
На Емили до третия месец някъде и ги перях със Сано след това с нашия. Ариел или Персил проблеми съм нямала.

# 28
  • Мнения: 1 448
Отначло с "класиката" Тео бебе, после с нашия  Peace

# 29
  • Мнения: 1 416
Класиката е Тео бебе Simple Smile
а от омекотител няма нужда.
Точно така...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт