Има ли фенове на сериала "Приятели"?

  • 2 279
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
имам всички сезони на доскове и пак като ги дават по ТВ ги гледам с голям кеф
същата история bowuu

# 16
  • Мнения: 1 393
Фен съм му и винаги съм била (някъде още от далечната '94та). И най- интересното е, че не ми омръзва и това си е, въпреки че естествено знам всички епизоди наизуст.  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 495
Ооооо, ам чи как LaughingЛюбимия ми сериал Simple SmileНикога няма да ми омръзне да го гледам!

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз съм му фен, гледам го по всички тв, където го дават.
А има ли го някъде в нета, но с бг аудио, не със субтитри? Свалих си няколко епизода със субтитри, но просто ефекта не е същият.

# 19
  • Мнения: 1 495
Аз !!  Grinning
Гледам го вечер преди заспиване, сутрин докато закусвам. Даже сутринта ми се скараха  Cry. А като имам повече време и особено ако трябва да уча, не мога да спра да ги гледам, все си казвам "Само още една серия"... Mr. Green
Вече на доста места ги изпреварвам героите с репликите  Wink

# 20
  • Мнения: 520
Много го обичам този сериал Heart Eyes Гледала съм го всеки път когато са го давали по някоя от телевизиите. А от мъка по него изгледах и двата сезона на Joey Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 621
Много ги обичам тези приятели Heart Eyes Гледала съм всички сезони няколко пъти и не ми е омръзнал Hug

# 22
  • Мнения: 2 784
Друго, което мога да гледам като малоумничка до припадък е Реймънд.... #Silly
Аз, като го пуснаха за пръв път, бъзиках мъжо, че пенсионерски сериали не гледам, защото той и майка му го гледаха. Сега като се наредя пред телевизора да го гледам и мъжо подвиква:"Чшшш, алоу, пенсионерката!" Mr. Green

# 23
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Това е може би най-добрият комедиен сериал с такъв сценарий, няма омръзване, няма изчерпване.

И аз съм голям фен! Захванала съм го за 3-ти път сега. Наистина няма омръзване. Цяла зима си го гледахме и със завършването започнахме отначало.
Но последните няколко серии от 10-ти сезон повече няма да ги гледам - много са ми тъжни... Все едно се разделям със собствените си приятели...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, любим ми е и дори телефона ми звъни с песничката от филма  Hug

# 25
  • Мнения: 98
Аз съм фен на приятели и винаги ще бъда, дори след 10 години ще си го гледам с удоволствие

# 26
  • Мнения: 1 165
И аз съм му фен.Е не чак такъв запален като някои тука,но все пак..фен Peace

# 27
  • Мнения: 1 107
Фенка съм на Матю Пери  Heart Eyes Само на него  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 8
Горе главата!!!Живи и здрави ли сме обичаме и разбираме ли се няма проблем без решение  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
бройте и мен към феновете на сериала

Общи условия

Активация на акаунт