Апитонин-някой знае ли нещо

  • 4 345
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.Нужна ми е вашата помощ. Направих си регулярните изследвания на кръв и урина и когато ги занесох на моята гинеколожка тя ми предписа да пия Апитонин от 60 мг 3х1. Предписа ми го за справяне с анемията ми (хемоглобина ми е 111). Проблема за мен е ,че нищо не съм чувала и чела за този медикамент. Във форумите на другите мамчета предписват желязо съдържащи препарати ,а на мен Апитонин.
Моля ви ако някоя от вас го е пила и има информация за този продукт да сподели опита си.
Нуждая се от такава информация преди да отида до аптеката за да си го купя.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 531
Да аз го взимах за сина ми, за апетит. Съдържа лиофилизиран екстракт от пчелно млечице, има резултат,само дето не виждам как ще ти вдигне хемоглобина newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Да аз го взимах за сина ми, за апетит. Съдържа лиофилизиран екстракт от пчелно млечице, има резултат,само дето не виждам как ще ти вдигне хемоглобина newsm78
Ами сигурно се предполага, че като й се засили апетита ще започне да се храни повече и оттам да се вдигне хемоглобина...
По темата: не съм го чувала това лекарство, но и моят хемоглобин спадна рязко по време на бременността (от 142 на 102), лично аз се оправих като консумирах повече (под повече разбирайте промишлени количества) зеленчуци и плодове.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 858
апитонин ми даваха на мен самата като бях малка за засилване на апетита ,но се чудя за хемуглобина как ще ти помогне  newsm78.Моят също падна от 137 на 112 и изпих 30 ампули тотема и сега всичко е ок.

# 4
  • Мнения: 31
Благодаря Ви момичета за информацията. Поради оскъдните данни се разрових из нета и установих,че Апитонина е всъщност пчелно млечице. В характеристиките на пчелното млечице пък пише,че повишава нивото на хемоглобина, понижава нивото на кръвната захар и холестерина и е особено ефикасен за преодоляване на анемии. Явно това е причината поради която са ми го предписали.
Странното е,че май аз съм първата бременна из форумите на която и предписват този медикамент. Аз обаче съм склонна да го пия защото ако не ми помогне това пчелно млечице,то смятам,че поне няма да ми навреди на мен и бебчо.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Aпитон или Апитонин е сиропче за апетит. Поне като такова аз го давам на децата си.

# 6
  • Мнения: 399
Аз го дадох миналото лято на сина (4,5 г беше тогава) за апетит и имаше ефект. Издавах един блистер. После почивка и сега когато се сетя давам по един блистер. Не съм чела колко дълго може да се взема, но правя паузи, защото така се прави и с другите пчелни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт