Отговори
# 45
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Някой знае ли дали все още се разрешават лаптопи и мобилни телефони за domestic flights в US?
Никъде не намирам инфо, а мой близък пътува утре с два лаптопа и тел. от Сан Франциско за ПенсилванияRolling Eyes

нищо подобно!
Всичко да се слага в нормалния за чекиране багаж и да се молите да сте си купили травел иншурънс с билета и нищо да не ви се счупи!!

Аз работя на Хитроу и даже днес идваха на новия 5 терминал, за да търсят доброволци да проверяват пътниците на Хитроу. А трафик ви казвам-ужас!

Ама аз питам за Щатите, не за Англия- тук май наистина все още може да си ги носиш в самолета.

Май може, но да се обади на летището в Сан Фран и да провери за по-сигурно. Нашият губернатор е викнал national guard за летището

Конспирационни теории колкото щеш - ето къде последно се оборваха:

http://www.popularmechanics.com/science/defense/1227842.html

Но си е страшно де...

# 46
  • Мнения: 2 257
Aма ти много бързаш.  Wink
Първо трябва да минат четири- пет години, пък чак тогава на някой такъв блестящ ум може и да му "светне лампата", че всичко било фантасмагория и конспирация и виждаш ли "совите не са това, което са, т.е. американците са супер тъпи"  Wink
Точно това имах предвид  още тази нощ като гледах какво става. Но блестящите умове затова са красиви, защото им трябва време да осмислят совите, което са/не са това, което са или не са.  Naughty

# 47
  • Мнения: 13 512
Aма ти много бързаш.  Wink
Първо трябва да минат четири- пет години, пък чак тогава на някой такъв блестящ ум може и да му "светне лампата", че всичко било фантасмагория и конспирация и виждаш ли "совите не са това, което са, т.е. американците са супер тъпи"  Wink
Точно това имах предвид  още тази нощ като гледах какво става. Но блестящите умове затова са красиви, защото им трябва време да осмислят совите, което са/не са това, което са или не са.  Naughty

Аз бях в Ню Йорк през септември 2001 и още там чувах подобни твърдения между хората...имаше много съмнения. Книги излязоха още след няколко месеца.... не са чакали 5-6 години!

# 48
  • Мнения: 1 393
Aма ти много бързаш.  Wink
Първо трябва да минат четири- пет години, пък чак тогава на някой такъв блестящ ум може и да му "светне лампата", че всичко било фантасмагория и конспирация и виждаш ли "совите не са това, което са, т.е. американците са супер тъпи"  Wink
Точно това имах предвид  още тази нощ като гледах какво става. Но блестящите умове затова са красиви, защото им трябва време да осмислят совите, което са/не са това, което са или не са.  Naughty

Аз бях в Ню Йорк през септември 2001 и още там чувах подобни твърдения между хората...имаше много съмнения. Книги излязоха още след няколко месеца.... не са чакали 5-6 години!

Абе, хора, защо не четете първо (хем и линк съм пуснала  Wink ).
Естествено, че теориите ги има отдавна. Тук става дума за една тема от миналата седмица, която беше пусната като "топ новина" в Клюкарника- за нея става дума, че е с 4-5 год. закъснение.
Както и да е, аз знам, че G&J и sundancer са ме разбрали  Wink

# 49
  • Мнения: 94
Aма ти много бързаш.  Wink
Първо трябва да минат четири- пет години, пък чак тогава на някой такъв блестящ ум може и да му "светне лампата", че всичко било фантасмагория и конспирация и виждаш ли "совите не са това, което са, т.е. американците са супер тъпи"  Wink
Точно това имах предвид  още тази нощ като гледах какво става. Но блестящите умове затова са красиви, защото им трябва време да осмислят совите, което са/не са това, което са или не са.  Naughty

Аз бях в Ню Йорк през септември 2001 и още там чувах подобни твърдения между хората...имаше много съмнения. Книги излязоха още след няколко месеца.... не са чакали 5-6 години!

Пример за обективно мнение на отявлен анти-семетист.

# 50
  • Мнения: 13 512
аз пък предпочитам да има драконови мерки и всичко да е тип топ!
Последния път като летях преди три месеца от Станстед един си снимаше с камерата дори на стълбите на самолета и никой не му направи забележка преди аз да не разфуча.
Ами от къде да го знам после за какво ще използва записа-едва ли е,че се е любувал на тъпата летищна гледка!
Разбира се, че всеки оценява и не рита срещу сигурността, аз най-вече:) Въпросът беше, че това цялото не е някакво шоу, което е конспиративно замислено, но може би не си в течение на въпросната история. Peace
Иначе аз се запитах защо след като са знаели от 10 месеца, че се готви нещо, не са проверявали течностите в ръчния багаж досега? Но вероятно цялата операция е била планирана и е изисквала да си траят и да не показват какво знаят. Не е моя работа да разбирам от тези неща. Все си мисля обаче, че трябва да инсталират по чек ин-ите още по-прецизни техники за проверка на всичко възможно, от всякакъв вид.
Пътувах на 15.9.2001 от Ню Йрк за ПАриж. Бяха едни от път=рвите полети-страшни мерки за сигурност! Разглобиха ми лаптопа,какво ли не още. Кацнах в Париж и на излитане- в ръчният ми  багаж имаше ножичка за маникюр и метална пила. На Шарл де Гол не можеха да повярват,че съм проверявана на JFK. На всичкото отгоре- в самолета виното е  в стъклени бутилки,които са много п- сериозно оръжие,отколкото пилата или ножичката....

# 51
  • Мнения: 13 512
Пример за обективно мнение на отявлен анти-семетист.
Пише се семит!
Не изразявам мнение, а  споменах факти!

# 52
  • Мнения: 2 257
Aма ти много бързаш.  Wink
Първо трябва да минат четири- пет години, пък чак тогава на някой такъв блестящ ум може и да му "светне лампата", че всичко било фантасмагория и конспирация и виждаш ли "совите не са това, което са, т.е. американците са супер тъпи"  Wink
Точно това имах предвид  още тази нощ като гледах какво става. Но блестящите умове затова са красиви, защото им трябва време да осмислят совите, което са/не са това, което са или не са.  Naughty

Аз бях в Ню Йорк през септември 2001 и още там чувах подобни твърдения между хората...имаше много съмнения. Книги излязоха още след няколко месеца.... не са чакали 5-6 години!

Мисля, че не успяваш да хванеш тОнкиО намек в горепосочените творения, но нищо.  Peace

# 53
  • Мнения: 2 309
но не и течни,лещи за очи в контейнер, но без  разтвор.

 Shocked Е те не са в ред...как ще сложиш лещи без разтвор,ако са меки ще се "спекат" Rolling Eyes


 rojbo от къде ще пътуваш?
Може би наистина е най-добре да питаш в представителството на компанията.  Peace
Аз търсех инфо за София-Милано и засега не намерих да са взети превантивни мерки.
 

 

След по_малко от седмица,се врьщам в БГ   Анкона Милано София,на идване се шашках,сега и това...направо ми е омекнало ченето от сега.Сама с дете,което не седи на едно място.Едвам го удьржах да си видя на кой терминал ми е трансфера.

ПП Знаете ли дали мога да си взема количката,която е не повече от 4 кг,като рьчен багаж???
       На идване я пуснах при др.багаж и да не ви казвам в какво сьстояние я получих.Сега си взех друга и не искам да рискувам и с нея.Та за това...

# 54
  • Мнения: 3 491
Пример за обективно мнение на отявлен анти-семетист.
Пише се семит!
Не изразявам мнение, а  споменах факти!
monda, аз пък не видях нищо антисемитско в твоето изказване. А тези теории че се говореха скоро след атентата - говореха се, спомням си. Който им вярва - си е негова работа.

# 55
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Стига бе - как ще се организира правителството с такъв синхрон, те здравната система не могат от толкова време да натъкмят. Несериозно е.  Laughing
 
Ох чак сега прочетох другата тема Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 393
Някой знае ли дали все още се разрешават лаптопи и мобилни телефони за domestic flights в US?


Аз сама да си отговоря на въпроса, защото намерих отговора Wink :

http://tsa-7.custhelp.com/cgi-bin/tsa.cfg/php/enduser/std_adp.ph … =&p_topview=1

А ето и подробна инфо за всички нови правила- поне що се отнася до САЩ, ако някой ще лети скоро може да му е полезна:

http://tsa-7.custhelp.com/cgi-bin/tsa.cfg/php/enduser/std_alp.ph … fY3Y9JnBfcGFnZT0x

# 57
Цитат
Вчера си дойдох в Англия и кацнах на Лутан, но нямаше никакви проверки или нещо подобно. Това беше към 0830 английско време. Моя мъж ми каза, че е слушал за опита по радиото, но аз нямах никакви проблеми, дори беше толкова празно летището, че нямаше дори никой край изхода и аз си помислих, че съм се объркала.

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 18:47 от Дивиана

# 58
Искам само да ви кажа, че на летищата е отвратителна суматоха. Поради засилените мерки за сигурност вчера полетът на майка ми закусня с повече от 3 часа и изпусна полета си за София.Но все пак да се радваме, че се прави нещо за нашата сигурност. Но както каза баща ми днес: Най- новата новина е, че от утре не се позволява още нещо на борда на самолетите- хора.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт