Спешно въпросче

  • 1 219
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 409
До ЗК ли трябва да се пусне жалбата?

# 16
  • Мнения: 8 917
До ЗК ли трябва да се пусне жалбата?
Мисля, че да - няма къде другаде newsm78 Но като е по-спокойна и свободна да не оставя така нещата  Close  Peace Такова нахалство дори не мога да си представя.  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 409
ОК,благодаря ти отново за съвета
Май ще трябва вече да ти плащам надница за съветите  newsm62

# 18
  • Мнения: 8 917
ОК,благодаря ти отново за съвета
Май ще трябва вече да ти плащам надница за съветите  newsm62

 smile3503 То пък едни съвети - да бяха поне за нещо хубаво  newsm53 newsm08

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 701
....
Каза като усетим,че има Т да и пускаме студена вода на главата  ...
Shocked Тая май наистина не е в ред.Много ми е интересно как на бебе на 3 месеца ще му пусне студена вода.

# 20
  • Мнения: 136
А нашата педи ни каза, че е нормално да има температура до 38, мерена в дупето. Бебка почти винаги си има 37.3 - 37.8, но не плаче. Дали пък моя термометър нещо не е наред??

# 21
Здравейте отново,
бебка вече е по-добре,но снощи докато дойде лекарката вдигна Т до 38.3 и доста ни изплаши.
Много се ядосахме на педито,защото тя не ходела на посещения след работно време и изпрати няква която взе 30 лв.за това,че е дошла до нас,но както и да е важното е ,че дребната вече е добре
Благодаря на всички за подкрепата  Hug

Браво на бебка, че се е оправила - само искам да ти кажа за друг път (дано не ви се налага) да си знаете - ако педито пак ви откаже да дойде, а детенце е с температура викайте линейка - за бебета и малки дечица с температура се отзовават много бързо и не отказват посещение (за съжаление го знам от личен опит).

Общи условия

Активация на акаунт