какъв биберон предпочита бебето ви?

  • 2 401
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 299
като за начало по мои наблюдения са по-добри каучукови или по-тънки силиконови /такива са на Др браун и Чико,а на Авент са малко по-твърди/

И аз така мисля. Като поотрасне, можеш да смениш на силиконови. Peace

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Този на шишето беше силиконов- на Авент. И все още е, де.
Биберонът залъгалка първите месеци беше каучуков, после без проблем мина на силиконов, въпреки очакванията ми. Защото нали казват, че с какъвто свикне, с такъв ще я кара  Simple Smile

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Силиконов на Камера, обикновен.

# 48
  • Мнения: 952
от самото раждане че даже и до сега сме със силиконовия на Нуби Embarassed малкия не иска друг даже, само ги сменям че се оцветяват от сокчетата. Пробвай го с най рзлични до детето си е може и да не иска биберон въобще пък ако иска то ще се разбере кой му харесва, сега поне избора е голям биберони да искаш Laughing

# 49
  • Мнения: 241
Ние предпочитаме силикона, веднъж пробвах с каучуков - взе да и се повдига. Не знам защо така. На мен лично каучуците ми миришат, а и се скапват за нула време.

# 50
  • Мнения: 5 103
Вземи по един от двата и виж бебчо кой ще хареса, моята принцеса избра каучука.

# 51
  • Мнения: 4 580
ние сме на каучокови биберони на нук  и всеки ден има се ядосвам в никакъв случай не си купувай на всеки 2 седмици се налага да сменям биберона, шишетата пускат въздух и така залепват отдолу че едвам  отварям  използваното вече шише
и след толкова опит  бих си купила чико

# 52
  • Мнения: 3 356
 Силиконов

# 53
  • Мнения: 241
Силиконов на NUK само при заспиване и то не винаги. Чувала съм (не съм 100% сигурна), че бебетата трябва да си задоволяват силния сукателен рефлекс, иначе след това смучели пръсти, ръце, юмруци....

# 54
  • Мнения: 8 505
И според мен е до дете.Дъщеря ми хареса Авентските биберони точно защото са по-твърди.

# 55
  • Мнения: 8 242
Авент.
Ама не го смучем особено. Само ако му го държа и то по специален начин.. И то само за заспиване.
До скоро само го плюеше и си заспиваше сладко сладко на цицата.. Е да де, само дето почна много да се мръщи като продължава да пуска, а на него му се спи. И почва да се дави и да пищи.. страшна работа  Rolling Eyes А то не е с копче да го спреш да не пуска  smile3506
Затуй както си е гушнат в мен му пъхам бибата и го опирам в цицата пак. Иначе не иска нито биберона, нито гърдата  newsm78 .. Та така - мисли си, че е на цица, ама смучи биберон  Crazy
В друго положение не иск залъгалка  breastfeeding
Да не говорим за шише - само го дъвче и не се и опитва да засмуче  Sunglasses

# 56
  • Мнения: 515
Имахме и един каучуков, но сякаш каучука привличаше де що има боклучета - и прах и други нещица. Някак си постоянно изглеждаше замърсен, докато със силиконовият не беше така. Излеждаше много по-чист някак си.

# 57
  • Мнения: 992
Първо беше с nuby, но след като и дадох на авент,  тези на nuby не ги иска.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ние сме на палец. Бибите ги дъвче дъвче и плюе. Смених няколко марки, но нито една не хареса. И спрях да настоявам.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Залъгалката ни беше каучукова на Чико - ползвахме я 2 месеца и приключихме със залъгалките. А на шишетата сме със силиконови.

Общи условия

Активация на акаунт